Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca web sayfası tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • 5.jpg?ixlib=rails 4.2

  Tan Su Ürünleri

  Merhabalar. İdemama ailesine teşekkürlerimizi iletiyoruz Tan Su Ürünleri firması olarak. Sizinle çalışmak bizim için keyifti. Başka projelerde tasarımlarda görüşmek isteriz. Tüm idemama ailesine başarılar dileriz.

 • Akiss.jpg?ixlib=rails 4.2

  Abdullah Bey - Akiss Prodüksiyon

  İyi bir fikir olabileceğini düşünmüştüm ama bu kadar alternatifli ve komple bir çalışmanın yapılabileceğine doğrusu ihtimal vermiyordum. Çok memnun kaldım. Emek veren herkese teşekkürler...

 • 10.jpg?ixlib=rails 4.2

  Turhan Toka Metal Aksesuar

  Hayalimizdeki tasarıma ulaştırdığınız için siz idemama.com yetkililerine ve tasarımcımıza çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Web Sayfası Tasarımı
Her hangi bir konuda sunduğunuz hizmeti tanıtmanın, açıklamanın, ayrıntılarıyla belirtmenin ve geniş kitlelere ulaşmanın en etkili yolu dijital medya araçlarıdır. Çünkü web sayfası, blog sayfası, sosyal medya hesapları öncelikle kısa sürede çok geniş kitlelere çok ekonomik maliyetlerle erişmenizi sağlar. Ayrıca sık güncelleme, kolay entegre olma, anlık olabilme, geleceğe kalabilme, arşivleme gibi esnek ve geniş bir hareket alanı sunarlar. İşte bu nedenle ister bir estetik cerrahi kliniğiniz olsun, ister tekstil atölyeniz fark etmeksizin bir web tasarımına mutlaka ihtiyacınız var. Online logo tasarımı, online web sayfası tasarımı yaptırma konforuyla idemama.com’dan aradığınız sonuca ulaşmanız da çok kolay.

Web Tasarımı Nasıl Olmalı?
Web Sayfası Tasarımınızın sektöre uygun bir tarzı olmalı
Stil sahibi olmalı
Web tasarım konusunda en önemli detaylardan biri de logo ile uyumudur. 
Logo ve marka kimliği ile uyumlu renkler seçilmelidir. 
Logo görünür bir yerde bulunmalıdır.
Kulanıcının rahatça aradığını bulabileceği, içinde dolaşabileceği bir yapısı olmalıdır.
Yazılar okunaklı ve net olmalı, görseller iyi kalitede çözünürlüğe sahip olmalıdır.

Kurumsal web tasarım işlerinde mutlaka gözetilmesi gereken bir konu da sosyal medya ile entegre olunması gerektliliğidir.
Web Sayfası Tasarımı hazırlanırken içerik konusu göz ardı edilmemelidir. Aksi halde binanın inşatı yapılırken elektrik hattının nasıl döşeneceği hesaplanmadan duvarlar boyanmış olur ki, bu durumda tekrar yıkmak kaçınılmazdır. 
Web siteniz responsive olmalı yani farklı ekran çözünürlüklerine ve boyutlarına uyumlanabilmelidir..

İyi Bir Web Tasarımcısı Nereden Bulunur?
Ülkemizde de dünyada da son yıllarda web sayfası tasarlamak ya da hazır temalara domain- alan adı kurulumu yapmak üzere bilgi sahibi çok fazla insan var. Bir çok kişi kendi web sayfasını kolayca tasarlayabiliyor. Fakat, gerçekten iyi çalışan, arama motorunda üst sıralarda görüntülenebilen, kulanıcıyı memnun eden, geniş kitlelere ulaşan bir web sayfasının nasıl olması gerektiğini bilmek uzmanlık, deneyim ve eğitim gerektiriyor. Aksi halde yapılan iş, bir kenarda duran, hiç ziyaretçi almayan dolayısıyla amacına ulaşamayan ancak “var mı-var”, olan bir web sayfasından öteye gidemiyor. İşte bu deneyimlere sahip bir web tasarımcısı bulmak için idemama.com’u kullanabilirsiniz. Başlatacağınız projeye katılan tasarımcılar sizin için yarışacak, size aradığınız özelliklere sahip bir web tasarımı sunacaklardır. Yüzlerce serbest çalışan web tasarımcısının yer aldığı sistem, bir kişinin değil onlarca web tasarımcısının sizin için çalışmasını sağlar. Ucuz logo tasarımı yaptırma avantajı, komplike bir marka kimliği tasarlatabilmenin ayrıcalığı ve kısa sürede web sayfası tasarımı sağlamanın kolaylığı için idemama.com’u tercih edebilirsiniz.  idemama’da daha önce tamamlanan web sayfası tasarım projelerine de göz gezdirmeniz mümkün.

Web Sayfasına Neden İhtiyacınız Var?
Konforlu ve kolay bir biçimde müşterilerinize ulaşmak için
Daha geniş kitlelere ulaşmak için
Kendinizi, hizmetinizi, ürününüzü detaylı olarak anlatacak bir platforma sahip olmak için
Basılı malzemelere göre maliyeti düşük bir alandan ürün-hizmet tanıtımı yapabilmek için
Hedef kitle ile iletişimde olabilmek için

İdemama’da Uygun Fiyata Web Sayfası Tasarlatmak Çok Kolay!
Yaptırmak istediğiniz web tasarımı için bir brief yani ne istediğinizi anlatan özet bilgilendirme formu hazırladıktan sonra idemama.com’da proje başlatarak bu konuda uzman kişilerin sizin isteğinize uygun tasarımlar yapmak üzere birbiriyleriyle yarışmalarını sağlarsınız. Aralarından uygun bulduğunuzu seçerek hem uygun fiyatlarla web tasarımı yaptırabilir hem de hızlı ve pratik bir çözüm elde etmiş olursunuz. Web sitesi proje başlatma sayfasından hemen bir proje başlatabilirsiniz.
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.