Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca logo tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • 20. Yıl Değişimi... projesini kazanan tasarım

  Çağdaş Özata - Öz Sivas Huzur Turizm

  Gayet güzel tasarımlar aldım idemama.com'dan. Çok memnunum, yine herhangi bir projeye ihtiyacım olduğunda idemama.com'la çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Teşekkür ederim...

 • 3YÜZ ORGANİZASYON VE FUAR İÇİN LOGO projesini kazanan tasarım

  Ömer Vural - 3Yüz Organizasyon

  Güzel ve verimli bir çalışma oldu. Hem tasarımcı arkadaşımıza ve bizim çalışmamızda yer alan diğer tasarımcı arkadaşlara, hem de bizim sorularımızı cevaplayan site görevlilerine teşekkür ederiz.

 • logo projesini kazanan tasarım

  O kadar memnun kaldım ki kelimeler eksik kalır... Gül Kaman - Gül Çocuk Anaokulu

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizi buldum ve çalıştım. O kadar memnun kaldım ki, kelimeler eksik kalır anlatmama. Tasarımcıma çok iyi bir iş çıkarttığı için çoook teşekkür ederim. Aynı zaman da idemama.com ekibi olarak göstermiş olduğunuz ilgi...

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin
Ucuz Logo Tasarımı
Ucuz araba, ucuz elbise, ucuz yumurta kısaca ucuz alışveriş olur da ucuza logo tasarımı olmaz mı? “ucuz” sözcüğü, fiyatı ve onunla paralel olarak da kalitesi düşük olan çağrışımı yapıyor. Her şeyin ucuz bir alternatifi olabilir. Aslında bir ürünü ya da hizmeti ucuza almaktan çok aradığınızı avantajlı fiyatlarla satın alabilmek değerlidir. Avantajlı fiyatlarla logo tasarlatmak ve aradığınız logoya ulaşmak için izleyeceğiniz yol ortaktır: Birden fazla tasarımcıdan teklif almak. Bu ihtiyaçtan yola çıkan idemama.com, yüzlerce profesyonel tasarımcıyı kobilerle aynı platformda buluşturuyor. idemama’da bir logo tasarımı projesi başlatarak onlarca profesyonel tasarımcının markanıza özel hazırladığı onlarca tasarımı değerlendirebilir, en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Uygun fiyatlarla logo yaptırmak ve tam da istediğiniz gibi bir logoya sahip olmak için idemama.com’dan yararlanın. Kurumsal kimlik çalışmalarının en önemli basamaklarından biri olan logo tasarımını uygun fiyatlarla alanında uzman tasarımcılara kısa sürede yaptırabilmenin keyfini sürün.

Kobinin Masrafı Hiç Bitmez mi?
Kobiler için yeni başlayan oluşumu ortaya çıkarmak adeta yeni bir eve taşınmanın getirdiği hesapta olmayan kalemlerle genişleyen gider listesi gibi oldukça zorlayıcı olabilir. Hal böyle olunca daha yola çıkmadan  kobinin nefesi kesilir. Oysa iyi bir planlama ile her detayı sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı sunacak şekilde optimize ederken bütçenizi de daha akılcı bir biçimde kullanabilirsiniz.

Logoyu Ucuza Mal Etmek!
Kobiniz için başarılı bir kurumsal kimlik belirlemek üzere yola çıkarken ilk işlerinizden biri de logo tasarımı konusuna odaklanmak olur. Zira, ister ürün satsın,ister hizmet sektöründe çalışsın, ister e-ticaret yapsın fark etmeksizin her şirketin, kurumun, işletmenin bir logoya ihtiyacı vardır. Peki, logo tasarımı pahalı mı ya da logo tasarımını ucuza yaptırmak mümkün mü?

Markanızın logosunu sandığınızdan daha avantajlı fiyatlarla yaptırmanız mümkün. Üstelik de bütçenizi zorlamadan logo tasarımı yaptırırken hedeflediğiniz etkiyi yaratmanız, yıllarca yaşayacak logoya sahip olmanız da olası. Ülkenin en deneyimli, işini yapma konusunda heyecanlı ve tasarım alanında eğitimli logo tasarımcılarını kobilerle buluşturan idemama.com, aradığınız logo tasarımına bütçenize uygun fiyatlarla sahip olmanız için gereken her şeyi size sunuyor.

Avantajlı Fiyatlarla Logo Tasarımı Yaptırmak İçin
Öncelikle sizi tekrardan koruyacak şekilde doğru planlama yapın.Logo için tasarımcıya iletmek üzere net ve doğru bir brief hazırlayın.Farklı tasarımcıların işlerini görmek üzere size birden fazla seçeneği bir arada sunacak olan idemama.com platformunu kullanın. Sistem, yüzlerde tasarımcının portfolyosunu görmenizi sağlar. Dilediğiniz tasarımcıları tasarım hazırlaması için logo tasarımı projenize davet edebilir, ve sadece beğendiğiniz çalışmayı alabilirsiniz.

Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.