REYMER TEKSTİL KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

- hasat
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Tekstil / Giyim / Aksesuar
1250 TL Tasarımcı Ödülü
 • Seçim
  Garantili
 • 1250 TL Tasarımcı Ödülü
 • 1 Ekim 2015, 23:59
  Galeri Kapandı
 • 44 Tasarımcı
 • 202 Tasarım
Markanın isteği üzerine proje süresi 5 gün uzatılmıştır.
 • Marka/Şirket İsmi

  REYMER TEKSTİL
 • Sektör

  Tekstil / Giyim / Aksesuar

Yeni Bilgi Ekle

Yeni Dosya Ekle

Dosya Seç

Proje Açıklaması

REYMER TEKSTİL YAKLAŞIK 20 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN ANA FAALİYETİ KONFEKSİYON OLAN BİR AİLE ŞİRKETİDİR. KONFEKSİYON SEKTÖRÜNDE TANINMIŞ, GÜVENİLİR BİR FİRMADIR. ÖRME ÜZERİNE HER TÜRLÜ ÜRÜN YAPILIR. ZARA GRUBUNA (ZARA, STRADIVARIOUS, BERSHKA, PULL N BEAR,MASSIMO DUTTI) MARKALARINA ÜRETİM YAPILIR. 

REYMER TEKSTİL BÜYÜMEYİ, SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ İLKE EDİNEN, MÜŞTERİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN BİR FİRMADIR. PROJEDEKİ TEMEL AMACIMIZ YENİ BİR KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI İLE BİR YENİLİK, TAZELİK YARATMAK, İLERKİ DÖNEMDE YAPILACAK OLAN KAPASİTE ARTIMINA HAZIRLIK YAPMAK. KAPASİTE ARTIMI İLE PERSONEL ARTIMI BELİRLENEN KİMLİK ÇALIŞMASI İLE ŞEKİLLENİCEK. REKLAM KAMPANYASI BELİRLENECEK KİMLİĞE UYGUN OLARAK TASARLANACAK.
ÇALIŞMA İÇERİĞİNDE BAHSEDECEK OLURSAK, LOGO, KARTVİZİT, FATURA, İRSALİYE, ARABA GİYDİRME OLACAK. OLMAMASI GEREKEN ŞEY İSE REYMER TEKSTİL KURUMSAL BİR FİRMADIR LÜTFEN İĞNE İPLİK TARZI MATERYELLER KULLANARAK KOMİK, BASİT TASARIMLAR YAPILMAMASIDIR. AYRICA LOGODA FARKLI İŞ KOLLARI DA BARINDIRDIĞIMIZ İÇİN SADECE REYMER KULLANILMALIDIR YANİ TEKSTİL KULLANILMAMALIDIR. MÜŞTERİMİZ KARDEM TEKSTİL FİRMASIDIR. 10 YILDIR TEK BİR FİRMAYA ÇALIŞILMAKTADIR. BİZ KENDİMİZİ KARDEM TEKSTİL PAYDAŞI OLARAK GÖRMEKTEYİZ. İNCELEMEK İSTEYENLER İÇİN www:kardem:com ADRESİNE BAKABİLİRSİNİZ. EN GÜÇLÜ YANIMIZ SÜREKLİLİĞİN İNSAN KALİTESİNİ, İŞ KALİTESİNİ, İLETİŞİMİ ARTTIRDIĞINA İNANIYOR OLMAMIZ. SÜREKLİLİĞE, SÜRDÜREBİLİRLİĞE İNANAN BİR FİRMAYIZ. İLİŞKİLERİMİZDE BUNA ÖZEN GÖSTERİRİZ. BUNU DESTEKLEMEK DE İLİŞKİLERİMİZDE GÜVENİLİR, İYİ NİYETLİ, İSTENENİ ADETİ VE KALİTEYİ VERİYOR OLMAKLA DOĞRU ORANTILIDIR. MÜŞTERİMİZ BİZE BİR SİPARİŞ VERDİĞİNDE BİLİR Kİ O SİPARİŞ SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE İSTENEN ZAMANDAN EVVEL VEYA ADET OLARAK FAZLASINI ALACAK ŞEKİLDE SONLANACAKTIR. İŞLETMEYE, FABRİKAYA GİREN HER ÜRÜN ARTIK BİZİM ÜRÜNÜMÜZDÜR, BİZİM SORUMLULUĞUMUZDUR.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.