Önesa Avm - ÖnderEryilmaz

 • Kurumsal Kimlik
 • Mağazacılık / AVM
1000 TL
 • 23 Nisan 2013, 23:59
  Galeri Kapandı
 • 39 Tasarımcı
 • 142 Tasarım
 • Marka/Şirket İsmi

  Önder Limited şirketi
 • Sektör

  Mağazacılık / AVM

Yeni Bilgi Ekle

Yeni Dosya Ekle

Dosya Seç

Proje Açıklaması

Alış Veriş Marketimiz HATAY, Antakya da toplam 7 kat, 4000 m2 oluşmaktadır.1. katımız üretim ve paketleme katıdır.2 katımız toptan satış marketi ve 3 katımız perakende satış marketlerinden oluşmaktadır. Marketlerde raf satışlarının yanında sebze reyonu, et, balık ve kahvaltılık reyonlarıda yer almaktadır. 4 ve 5 katımız zücaciye ve giyim tekstil olarak düşünülmektedir. 5 kat cafe-bar 6 katımız restaurant, toplantı salonu ve düğün salonu olarak dizayn edilmektedir ve son derece elittir. Menümüzde türk mutfağının yanında fransız mutfağınada ağırlık verilecektir. Elektriği camlarına konulan paneller yardımıyla güneş enerjisinden elde edilecektir. Binanın fotoğrafı dosyalar bölümüne eklenmiştir.

Kompleks bir iş olduğundan herkes diyebilirim ama yapılan avm gayet modern bir yapı...Bütün katlarımız,, hatta restoranımızın elit bir tasarımı olmasına rahmen fiyat olarak herkese hitap edecektedir.

Yine kompleks oldugundan başta avmler olmak üzere marketler,restaurantlar, düğün salonları, herkes bizim rakibimiz ama restaurant kısmı icin gercekten cok sayıda rakibimiz var. En önemli avantajımız yerli olmamız.Modern, estetik, yenilikçi ve son teknolojiye dayanan bir binamız var. En kalitelisini en ucuza halkımıza ulaştırma iddasındayız. Hatay'da yapılan en iyi hizmete sahip ve fiyat konusunda gayet uygunuz. En önemli avantajımız yerli ve mal sahibi olmamız.

Türkiyenin en önemli markaları arasına girecek tarzda logo akılda kalıcı, renkler ve tonlar ciddi, güven verici olmalı ve aynı zamanda dikkat çekici olmalı. Çalışmalarda yaratıcılığın ön planda olmasını rica ediyoruz. (not: tasarımlarınıza avm mizle özdeşleşecek bir simge, figür ekleyebilirseniz çok iyi olur Antakyayı çağrıştıracak bir simge, figür olursa daha da iyi olur ) Değerli emeklerini ve zamanını bizim için harcayan herkese şimdiden çok teşekkürler(. Binanın fotoğrafı dosyalar bölümüne eklenmiştir.)

Ek Notlar


Bu ana kadar fena bulmadığımız bir kaç çalışma olmasına rağmen işte bu dediğimiz bir çalışma hala yok. Taleplerimizle yaratıcılığınızı sınırlandırmış olmaktan da çekiniyoruz. Açık fikirlerinize dayanan alternatif logo tasarımlarınızı bekliyoruz. Emek koyan ve koyacak olan bütün arkadaşlara tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Proje Dosyaları

ÖNESA AVM

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE