Markamıza Logo

- mondial
 • Logo Tasarımı
 • Otomotiv / Akaryakıt
750 TL
 • 28 Ağustos 2014, 23:59
  Galeri Kapandı
 • 42 Tasarımcı
 • 159 Tasarım
 • Marka/Şirket İsmi

  MONDIAL
 • Sektör

  Otomotiv / Akaryakıt

Yeni Bilgi Ekle

Yeni Dosya Ekle

Dosya Seç

Proje Açıklaması

Uğur Motorlu Araçlar kendi tescilli markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Tuik satış verilerine göre 2005 - 2013 yılları arasında her yıl Türkiye satış liderliğini elinde bulunduran, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyen "Mondial" 450 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile hizmet vermektedir. 


Aydın Nazilli'de 42.000 m2 alan üzerine kurulu Mondial, Avrupa Standartlarına uygun yıllık 192.000 motosiklet üretim kapasitesi, 40.000 çeşit toplamda 8 milyon adet yedek parça stoğu bulunan deposu ile sektöründe lider konumdadır. Üretim, satış, servis ve müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturan Mondial, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılama odaklı ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki lider ve rekabetçi konumunu sağlamlaştırmaktadır. 


Mondial gerçekleştirdiği yetkili servis eğitim ve tanıtım toplantıları, çağrı merkezi hizmetleri ile satış ve satış sonrası hizmette mükemmelliği hedeflemiştir. 


Yapılan yeni distribütörlük anlaşmalarımızla birlikte mevcut marka logomuzu da değiştirerek yenilikçi, tüketicinin yanında, ilgi çekici bir logo tasarımı ile Türkiye çapında 100'ü aşkın konsept mağazamızda yeni marka kimliğimizi oluşturma isteğindeyiz. 


Algısı kolay, akılda kalıcı, motosiklet dışında atv vs. dört teker grubunda da rahat uygulanabilecek, özgürlük / güç / dayanıklılık / hareket / rüzgar / ekonomik ulaşım çözümü / engel tanımama / yenilikçilik doğaya kaçış gibi motosiklet ile özdeşleşmiş algılardan tüketici algısına kolay yerleşecek olanı yada olanlardan bir kaçını birlikte işleyebileceğiniz bir çalışma beklentisindeyiz. 


Logo çalışmasında Kırmızı ve Beyaz ve Siyah renk bir arada kullanılabilir. Rakip motosiklet firmaları referans olarak kullanılabilir ancak asla bir çağrışım oluşturmayacak farklılıkta olmalı. Müşterilerimiz markaya ve özellikle ardındaki yedek parça ve hizmet ağına güvenen; A / B / C guruplarında A gurubu için ATV, spor amaçlı ürünler, hoby amaçlı kullanıma, yazlıkta kullanım amaçlı tercih edilen bay/bayan kullanımına uygun ürünlere, B gurubunda büyük şehirlerde kurye taşımacılığı, scooter, maxi scooter sınıfı ürünlere, C gurubunda kırsal için tarla işlerinden tutun günlük şehre ulaşım ihtiyacına hizmete kadar varan ürün çeşitliliğindeki ürünlerimizi seçmiş kullanıcı kesimidir. 18 – 35 yaş arası erkek genç kitle satın alım kararını oluşturan gruptur. 


En güçlü yanımız geniş servis-bayi ağımız ve yedek parça bayilerimiz. Türkiye yedek parça ihtiyacının %80’ini karşılıyoruz. Tüketicinin yanında bir markayız ve satış sonrası desteğin önemine inanıyoruz. 9 yıldan bu yana Türkiye Motosiklet Sektörü Satış Liderliğini üst üste almış durumdayız ve halen 10.yıl için faaliyetler sürdürüyoruz.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!
Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE