Hayvancılık ve Bilişim bir arada, keyifli fikirler varsa bekleriz efendim :)

- fatihmgulec
 • Logo Tasarımı
 • Tarım / Ziraat / Hayvancılık
 • Altın Paket
1000 TL
 • 3 Aralık 2018, 23:59
  Galeri Kapandı
 • 32 Tasarımcı
 • 95 Tasarım
 • Marka/Şirket İsmi

  Milking Cloud
 • Sektör

  Tarım / Ziraat / Hayvancılık

Yeni Bilgi Ekle

Yeni Dosya Ekle

Dosya Seç

Proje Açıklaması

Süt inekçiliği alanında, online olarak çalışan bir yazılım için özellikle yurt dışına yönelik bir logo tasarlamak istiyoruz. Aslında Türkiye'de benimsurum.com olarak sitemiz açık ve satışlarımız 1 yıl öncesinde başladı. Ve sitemizin Türkiyeye yönelik keyifli ve beğendiğimiz bir logosu var. Ancak bu logo tam Türk çiftçisine hitab ediyor. Yurt dışına farklı bir logo ve ingilizce bir isimle açılmak istiyoruz.


- Milking Cloud : Süt sağım Bulut demek.
- Anahtar Kelimeler : Cloud Technologies, Milking Systems, M2M
- Yaptığımız iş : Farklı sensörlerden gelen verileri ve hayvan kayıtlarını yöneten bir yazılım. Gerçek anlamda bir cloud, zira elektronik sensörler verilerini buluta gönderiyorlar. Diğer taraftan bir yazılım sistemi, çiftçiler işletmelerine özel verilerini de veri tabanına kayıt edip yönetebiliyorlar.
- İnek memesi ve inek kafası gibi simgeleri doğrudan kullanmak çok sıradan olur. Biraz daha soyutlanmış çalışmalar bekliyoruz. Örneğin mevcut BenimSurum.com logosu "soyutlanma" bağlamında bizce çok başarılı.
- Geçmişte idemama üzerinden çok başarılı logolarımız oldu. Bizim neleri beğendiğimizi görmeniz açısından şu siteleremize mutlaka bakmalısınız: www.actimoo.com.tr, www.columbacloud.com, www.benimsurum.com, www.algangroup.com.tr


ÖNEMLİ : Süreyi uzatmayı hiç düşünmüyoruz, lütfen tasarımlarınızı son güne bırakmayın. Biz elimizden geldiğince gelen tasarımlara yorumlar yazıp daha iyi yönlendirmeye çalışıyoruz.

ÖNEMLİ : Daha önce hiç tasarım beğenmediğimiz olmadı, siz vazgeçmedikçe, biz de vazgeçmeyiz...

Ek Notlar


ÖNEMLİ : İnek memesi ve Bulut üzerine çok soyut olmadığı sürece bir tasarım hoşumuza gitmiyor. Ancak pixellerin dağılması, RF sinyali vb. öğeler inek memesi ile uyumlu şekilde bir tasarım olabilir.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!
Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE