Evgör Mobilya DELUXE logo ve kurumsal kimlik çalıması - MacitSari

 • Kurumsal Kimlik
 • Mobilyacılık
1100 TL
 • 26 Aralık 2013, 23:59
  Galeri Kapandı
 • 44 Tasarımcı
 • 212 Tasarım
Markanın isteği üzerine proje süresi 3 gün uzatılmıştır. Proje Seçim Garantilidir.
 • Marka/Şirket İsmi

  Evgör Mobilya
 • Sektör

  Mobilyacılık

Yeni Bilgi Ekle

Yeni Dosya Ekle

Dosya Seç

Proje Açıklaması

Evgör mobilya olarak, lüks ve elit kitlelere hitaben satışını yapacağımız ürünlerimiz için belirlemiş olduğumuz yeni markamız için Logo ve kurumsal kimlik arayışı içerisindeyiz. Yapılacak olan çalışmanın şıklığı ile mevcut kurumsal evgör logosu ile uyumlu olmasını ve tabela, afiş vs gibi açık hava reklamlarında anlaşılabilir olmasına önem veriyoruz. Yapılacak olan çalışmada "EVGÖR DELUXE" kelimeleri yer alacaktır, Evgör logosunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Yapılacak olan logonun tabela uygulaması yapılacak olan dış cephe resmini de ekte bulabilirsiniz. Katılım gösteren her yarışmacıya önem veriyor ve tasarımlarını tek tek inceleyerek düşüncelerimizi yorum olarak ifade ederek sizlere bilgi vermeye gayret edeceğiz. Şimdiden Katılımcı arkadaşlara teşekkür ederiz.

Ek Notlar


Örnek olarak " doğtaş exclusive" logosunu alabilirsiniz, bu logodaki karakterler değil önemli olan Evgör logosunun daha ön planda kalmasıdır. ayrıca ekteki bina resminde bu logo tabela olarak kullanılacaktır, yapı üzerinde uygulamalı olarak çalışabilirsiniz.


Merhaba arkadaşlar, Evgör logosun orjinal hali ile kalmasını tercih ediyoruz. Bu konuda farklı çalışmalarınızda değerlendirilecektir fakat deluxe yazısı ve evgör logosunun uyumu daha fazla önem arz etmektedir.


Merhaba arkadaşlar yeni bir, ekimiz var, Bu ekimizde yapımıza bir saat de ilave ettik logomuzun da yapının tam orta alan boşluğunda saat in altında kullanılmasını ön görüyoruz. Ayrıca arkadaşlar yapıyı sizlerle paylaşma amacımız sadece kullanım alanı hakkında fikir elde etmeniz açısındandır. Çalışmanızı bunu baz alarak da yapabilir ve çizginizi belirlemenize yardımcı olması açısındandır, fakat sizler bu konuda farklı çalışmalar çıkarabilirsiniz. Tek isteğimiz Evgör Kurumsal logosunun değiştirilmeden kullanılmasıdır. Gerek yapı üzerinde gerek diğer sunumlarınız tek tek inceleniyor bütün uygulama alanlarında nasıl duracağı düşünülüyor, kararımızı da bu sonuçlar neticesinde yarışma uzatma süresi tamamlandıktan Max. 2 sonra vereceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz,

Proje Dosyaları

Dış cephe Tasarımı

LOGO Vektör

Evgör Logo JPG

Saatli Tasarım

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE