****tedarikci.com***** için SADECE MASKOT ÇALIŞMASI

BÜTÇE 1000 TL
BİTİŞ • Galeri Kapandı
TASARIM SAYISI 22
KAZANAN TASARIM #30
PAYLAŞIN

Marka Hakkında

Marka/Şirket İsmi

tedarikci.com

Sektör

e-ticaret / Dijital Platform / Blog

Proje Hakkında

Proje Açıklaması

-Yeni bir oluşum içindeki tedarikci.com e-ticaret alanında faaliyet gösterecek olan bir web sitesi olacak. 


-Tedarikcilerin ( Kurumsal veya bireysel ) sisteme dahil olarak mağaza açabileceği, ürünlerini ekleyip tanıtabileceği ve satabileceği geniş kapsamlı bir platform olacaktır. 

-Tüm sektörlere hitap edecek geniş kapsamlı bir web sitesi olma özelliği taşıdığı için  maskotun bunu en iyi şekilde yansıtması gerekmektedir. 

-Kesinlikle güzel ve akılda kalıcı bir izlenim bırakması ve geniş bir ticari ifade belirtmesi gerekmektedir. 

-Herhangi bir maskot çalışmasına benzerliği olmaması, din, dil, ırk ayrımı söz konusu olmamalı kişilerin zihninde kötü bir algı yaratmamalı ve düşündürmemeli. 

-internet üzerinden alışveriş yapabilen daha doğrusu bilgisayar kullanan tüm herkes tarafından görüldüğünde güven veren bir yapıya sahip olmalı. 

-web üzerinde aradığı ürünü sadece tedarikci.com üzerinden bulacağına ve geniş bilgi sahibi olmasına yardım edecek bir web sitesi olmasını istiyoruz. 

-Müşterilerin bizi tercih etme sebebi alışıla gelmiş e-ticaret sektöründen biraz daha farklı ve zevkli ve etkileşimli bir yapı olduğu için tercih etmesini bekliyoruz. 

-Bizim müşterilerimiz internet üzerinden ticaret yapmak ve daha çok kesime hitap etmek isteyen tüm herkese açık olup herhangi bir kısıt söz konusu olmayacaktır.

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
asd

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE