Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca logo ve maskot tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • 209da67d758822c92aa129301fdcd322.jpg?ixlib=rails 4.2

  Koscafer.com - Bilal Kurban

  Sistemin yapısı, ödeme politikası, projeniz için bir çok profesyonel tasarımcının bitmiş çalışmalar sunması işleri keyifli hale getiriyor. Teşekkürler idemama.

 • Armut yan.jpg?ixlib=rails 4.2

  Başak Taşpınar - armut.com

  Yeni logo arayışımızda farklı perspektifler sunan yüzden fazla tasarımcıdan farklı tasarımlar almak ve sonunda da alternatifleri müşterilerimizle test edebilmek hem çok pratik, hem de çok faydalı oldu. Teşekkürler İdemama!

 • Untitled 1.jpg?ixlib=rails 4.2

  Eren Karabağlı - Sait Döner

  Daha önce birçok çalışma yaptığım idemama'yi tekrar tercih etmemin sebebi proje sonunda sahip olabileceğim en iyi logoyu elde edebileceğime emin olmamdı. Şirket bünyemizde yapılcak yeni bir tasarım konusu olduğunda başvuracağımız adres tekrar bura...

Maskot Nedir? 
Maskot yani markanıza ait bir karakter markanızın daha akılda kalıcı olması, tüketicinizle duygusal bağ kurması için mükemmel bir çözümdür. Migros'un kangurusu, Arçelik'in Çelik'i iyi birer karakter örneğidir. Maskotlar, şirket ve marka farkındalığının artmasına yardımcı olur. Her marka tek olduğu gibi, marka karakterleri de tek ve o markaya özeldir. Yıllarca hafızalarda kalacak, ürününüz, hizmetiniz ile bütünleşecek bir tasarım, profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır. 

İyi bir maskot nasıl olmalıdır?
Sevimli bir panda gördüğünüzde aklınıza Panda Dondurma geliyor mu? İşte iyi bir karakter yer aldığı her alanda markanızı logonuz olmasa dahi en iyi şekilde temsil edecek ve hatırlatacak özellikte olmalıdır. Tshirt üzerine, promosyon malzemesine, araç üzerine vs. pek çok farklı alana uyarlanabilmelidir. Seçilen tasarımın bir kaç farklı kullanım alanına göre versiyonları düşünülmelidir. Kurumunuzun genel duruşunu ve ürününüzün özelliklerini en iyi şekilde yansıtacak tasarım seçilmelidir.
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.