Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım yarışması başlatın
 • 2 Onlarca logo gelsin
 • 3 En beğendiğinizi seçin

7409 firma burada neler tasarlattı?

Referanslarımız

 • Yazılım Firmamıza Logo projesini kazanan tasarım

  Kod Ekibi - Yasin İlkalp Arabacı

  Bünyemizde çalışan grafikerlerimizin yapamadığını idemama.com yaptı. İlginize ve kalitenize teşekkür ederiz.

 • Her Ürün markamız için logo projesini kazanan tasarım

  Uğur Kılıç - Her Ürün

  Beklediğimizin üzerinde tasarımlarla karşılaştık. İstediğimizi bulabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Projemizi başlattığımız günden son güne kadar ilgi ve yardımlarını esirgemeyen idemama.com çalışanlarına teşekkür ederiz.

 • muze.org sitemize logo. projesini kazanan tasarım

  Yıldırım Aydeniz - muze.org

  İlk defa proje yaptırmak için idemama'yı tercih ettim. Ve son derece doğru bir karar aldığımı harika tasarımlar geldiğinde anladım. Teşekkürlerimi sunarım.

 • my Circus Bakery logo ve amblem projesini kazanan tasarım

  Gülden Erten - MyCircusBakery

  Sevgili idemama Ailesi, Hızlı dönüşleriniz, anında çözümleriniz, müşterinizi anlamak için gösterdiğiniz tüm çabalar için sizlere çook teşekkür ederim. Ne kadar doğru karar vermişim sizleri seçmişim. Umarım yolunuz çok açık olsun... Sevgilerimle.

 • Parisa Tercüme, Eğitim ve Vize Danışmanlık projesini kazanan tasarım

  İstediğim gibi bir tasarıma sahip oldum Cihangir Dalgıç - Parisa Tercüme, Eğitim ve Vize Danışmanlık

  Sağdan soldan duyduğunuz insanlardan alacağınız sınırlı tasarımlara bağlı kalmadan istediğinizi hızlı bir biçimde alabiliyorsunuz. İstediğim gibi bir tasarıma sahip oldum. Teşekkür ederim.

 • DIŞ CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ projesini kazanan tasarım

  Burak İşler - İzo Time

  Teşekkürler idemama bu sizinle ikinci çalişmam oldu ve her ikisinden de çok memnun kaldım. Aylarca uğraşsam bu logo çalışmalarını yaptıramaz ve bu çizgilere ulaşamazdım çok teşekkür ederim.

 • VCP Kurumsal Kimlik Çalışması projesini kazanan tasarım

  Ali Argün - Valuta Capital Partners

  İlk duyduğumuz günden beri heyecanla izlediğimiz idemama'yı en sonunda müşteri olarak da tecrübe edebildik. idemama ekibine ve tasarımları ile projemize katılan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler! Pek yakında web sitemiz ve bir başka kurumsal ki...

 • Logo Tasarım projesini kazanan tasarım

  Oğuz Bilimli - naturelsepetim.com

  Bir çok farklı tasarımcıyla çalışma fırsatı tanıyor olması sistemin en basit yanı. Asıl müşteri haklarının korunması ile ilgili neler yapıldığını proje sırasında anlıyorsunuz. Herkese mutlaka tavsiye ederim. Tekrar idemama ekibine teşekkür eder, b...

 • Evsepetim projesini kazanan tasarım

  Mehmet Dilek - evsepetim.com

  Çok teşekkür ediyorum, sayenizde yeni kurulacak firmamız için çok güzel içimize sinen bir logo tasarlattık. Bu kadar logo tasarımı arasında seçim yapmak gerçekten çok zormuş, farklı tasarımcılar, farklı hayaller...

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin

Logo nedir? 
Logonuz firmanızı, markanızı temsil eden en önemli öğelerden biridir. Firmanızın karakterini ve duruşunu yansıtır, firmanızın vitrinidir, rakiplerinizden ayrışmanızı, akılda kalmanızı sağlar. Logo tasarımında kullanılan renkler, ton, duruş firmanızı temsil eden tüm alanlara uygulanmalı, aynı görsel dil kullanılmalıdır. İyi bir amblem, markanızın hatırlanmasını kolaylaştırır, tüketici ile duygusal bağ kurmanıza yardımcı olur.


İyi bir logo tasarımı nasıl olmalıdır?
İyi bir logo tasarımı mutlaka özgün olmalı, şablon grafiklerden uzak durulmalıdır. Bu nedenle profesyonel, grafik tasarım eğitimi almış garfikerler tarafından yapılmalıdır. Seçeceğiniz tasarımın kullanılacağı alanlara dikkat etmelisiniz. Örneğin çok karışık ve fazla detay içeren amblemler küçüldüğünde kullanım problemi yaratabilir. Tasarımın tabela, kartvizit, web sitesi, ambalaj, vs gibi uygulanacağı her alana uygun olması gerekir. Ayrıca, marka karakterinize uygun, kolay hatırlanabilir olmalıdır. Hizmet verdiğiniz alan ile ilgili bilgi vermesini tercih ediyorsanız sektör klişelerinden uzak durmaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Örneğin inşaat firmasının logosunda bina, diş doktorununkinde diş görseli kullanmak gibi...

Firma logonuzun tescil edilebilir olması da bir başka önemli konudur. Size özel hazırlanmış şirket logonuzu tescil ettirerek koruma altına almanızı tavsiye ederiz. Tescil edilebilir olması için de mutlaka şirketinize özel olması, kopya ve alıntı görsel içermemesi gerekir. Bunun dışında hazır logo alarak şirket isminize uyarlatmanız da yine size özel bir grafik tasarıma sahip olmayacağınız için tescil işleminde sorun yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca aynı amblemi veya logo tasarımını başka markalarda da görme riskiniz olabilir. Unutmayın şirket logonuz ürününüzü, hizmetinizi rakiplerinizden ayıran en önemli unsurlardan biridir.

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
asd