21507 firma burada neler tasarlattı?

Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca logo ve kartvizit gelsin

Referanslarımız

 • Anar 5.jpg?ixlib=rails 4.2

  Onur Anar - Anar Emlak - İnşaat

  En başından en sonuna kadar olan süreç gerçekten çok başarılı. Site yetkilileri, tasarımcım hepsi çok ilgililer, her türlü konuda yardımcı oldular. Hepsi birbirinden güzel tasarımlar geldi ve seçim yapmakta bir hayli zorlandım. Burada ki bütün tas...

 • Dusler1.jpg?ixlib=rails 4.2

  Onur Güler - Düşler Sahnesi Sanat Akademisi

  Tasarım konusunda ciddi endişelerim vardı, tek bir tasarımcının düşüncelerine kalıp sonrada beğenmemek beni korkutuyordu. Fakat idemama.com'a rastlayıp, yüzlerce tasarımcıya aynı anda ulaşabilmenin büyük bir lüks ve avantaj olduğunu gördüm... İyi ...

 • Seyhanreklamohbe.jpg?ixlib=rails 4.2

  Mustafa Seyhan - Seyhan Reklam

  idemama.com gibi bir site ile tanıştığımıza çok memnun olduk. Gayet kaliteli ve profesyonel tasarımcılar ile çalışan bir site olduğunuz için sizlere çok teşekkürler

Logo ve Kartvizit Tasarımı 
Bir iş kurmaya karar vermek, tüm yaşamızı etkileyecek yep yeni bir maceraya başlamak gibidir. Başarıyı istemek, umutsuzluktan korkmak bu süreçte çok normal stres başlıklarıdır. Kobiler için logo tasarımı ve kobiler için kartvizit tasarımı, genellikle işe başlama listesinin ilk adımlarıdır. Peki, bu iki konu neden önemlidir, nasıl yapılırsa doğru ve etkili sonuçlar vererek işinizin satışa dönen kısmını destekler?

Neden Önemsenmeli?
Bir işletme açmadan önce o işletmenin nasıl bir kimlikle var olacağını, kendini insanlara nasıl bir yüzle tanıtacağını da planlamanız gerekir. Adeta her bir çocuk gibi işletmelerinde zamanla gelişecek ve mutlaka değişime uğrayacak olan özgün bir karakterleri vardır. Bu karakteri doğru belirlemek ve hedef kitleye doğru bir biçime aktarabilmek onun varlığını belirleyecek etkenlerden biridir. Hedef kitleye belirlenen kimliği anlatmanın yolu ise aslında güçlü birer iletişim aracı olan kartvizit tasarımı, logo tasarımı, amblem tasarımı gibi detaylarda gizlidir. İşte tam da bu nedenle hem kartvizit tasarımını hem de logo tasarımını ciddiye almanız önerilir.

Logo Tasarımı ve Kartvizit Tasarımı Arasındaki Güçlü Bağ
Kobiniz için yaratacağınız marka dili, kurumsal kimliği, logo, kartvizit, tabela, üniforma, dekorasyon, antetli kağıt, web sitesi, sosyal medya gibi pek çok iletişim aracının bir bütün olarak düşünülmesiyle ancak başarılı bir satış argümanına dönüşebilir. İşte tam da bu nedenle tüm bu iletişim aracı tasarımlar, birbiriyle uyumlu, bağlantılı olmalı ve aynı ortak mesajı vermelidir.

Logo ve Kartvizit Tasarımı Nasıl Olmalı?
Kobinizi bir marka olarak tanıtacak olan ve onun adeta vesikalık fotoğrafı gibi işlev görecek olan logonuz, hizmetinizle, hedef kitlenizin sosyo kültürel yapısıyla, vermek istediğiniz mesajla uyumlu, anlaşılır ve özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Kartvizit ise logo ile aynı çizgiyi takip eden, okunaklı, iletişim ve isim bilgileri anlaşılır olan ve fark edilir bir tasarımla hazırlanmalıdır. Bu amaçla tasarımcınıza brief vermeden önce logo örneklerini ve kartvizit örneklerini inceleyebilir, fikir edinebilirsiniz.

Aradığınız Tasarımcıyı Zaman Kaybetmeden idemama’da bulun!
Alanında uzman, yetenekli ve eğitimli tasarımcıların açılan projelere katılım sağladığı adeta bir yarışma ortamı sunan idemama.com, adeta bir tasarımcı kataloğu ya da tasarımcı arama motoru gibi çalışır. Sisteme kayıt olan logo ve kartvizit tasarımcıları, sizin için onlarca farklı tasarım hazırlayarak beğeninize sunarlar. Sizin için sizinle aynı dili konuşan tasarımınızı seçerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm bu işleri evden ya da ofisten çıkmadan, trafikte vakit kaybederek ulaştığınız uzun toplantılarla yorulmadan bilgisayarınızın başından yapabilme konforunu yaşayabilirsiniz.


Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.