Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım yarışması başlatın
 • 2 Onlarca landing page tasarımı gelsin
 • 3 En beğendiğinizi seçin

Referanslarımız

 • Basert Endüstri Markamıza Logo projesini kazanan tasarım

  Murat Sert - Basert Endüstri

  Çok teşekkür ederim tüm tasarımcı arkadaşlara , ve benim gibi iş hayatında vizyon sahibi olup şirketlerin kurumsallaşmadaki ilk ve en önemli başlangıcı olan ve yarınlara taşıyacak olan Logo ların, kurumsal kimliklerin yaratılması için her iki tara...

 • NAR-SOFT KURUMSAL projesini kazanan tasarım

  NAR-SOFT - Kaan Güler

  Teşekkürler, Güzel bir çalışma oldu... Hızlı bir süreçte, güzel taslaklar alternatifleriyle çalışıldı. Seçim aşamasından sonra da hızlıca doğru bir oluşum sağlandı. Dostlarıma da idemama.com 'u önereceğim...

 • bu ismi taçlandirmak gerek ''Waffle Queen'' projesini kazanan tasarım

  Mehmet Aydın - Waffle Queen

  Çok endişelerim vardı, tasarımcılar çalışacak karşımda muhattap birini bulamayacağım sanıyordum. Öyle değilmiş, herşeyle arkasında duran, tasarımları yapan arkadaşların arkasında da onlarla dialoğu hızlandıran başarılı bir ekip var. Teşekkürler id...

 • cvdünyası.net projesi projesini kazanan tasarım

  Cvdünyası.net

  Müthiş bir fikir, müthiş bir çözüm sistemi. Günlerce ve aylarca uğraşsan bu kadar farklı bakış açıları yakalamak imkansız. Farklı bakış açıları ve çeşitlilik ile tam istenilene çok kısa bir zamanda çözüm üretilebilmekte. Fark yaratan bir sistem. H...

 • Kitabevleri İçin Ürün El İlanı projesini kazanan tasarım

  Ümit Bey - PLS İngilizce

  İdemama tam bir girişimci zekası ürünü. Uzmanlık gerektiren bir işi, onlarca kabiliyetli tasarımcı ile birlikte, en iyiyi bulma şansını bulabileceğiniz ve de bunu yaparken, en iyi fiyatla yaptırabileceğiniz bir site.

 • 1 STİL LOGO TASARIMI projesini kazanan tasarım

  Aysun Logoğlu - 1 STİL

  Özenli çalışmanız, ilginiz ve hassasiyetiniz için öncelikle idemama ailesine ve logo tasarımcıma teşekkür ederim.Profesyonelce bir iş çıkardınız ellerinize sağlık hepinizi kutluyorum.İyi çalışmalar.

 • AyCen tesettür markamıza logo projesini kazanan tasarım

  Sedat Cennet - Aycen Tesettür

  Farklı tasarımcıların birbiriyle yarışması gerçekten güzel. Daha iyi tasarımların meydana gelmesini sağlıyor. Elinize sağlık beğendim ve aldık...

 • Koçhan markamıza logo kartvizit projesini kazanan tasarım

  Serkan Bey- Koçhan

  İdemama ailesine teşekkür ediyorum . Logo tasarımı yapılırken katılımda bulunan tasarımcı arkadaşlara emekleri için ayrıca teşekkür ederim. Çok keyifli bir proje oldu logo tasarımı alırken ayrıca keyif aldık. Tasarımını onayladığımız tasarımcımıza...

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin
Landing Page Tasarımı
Belirli bir amaca yönelik olarak hazırlanan internet sayfalarına landing page denir. Landing pageler, web sayfanızda özel alanlar yaratmanıza, web sayfanız içinde niş bölümler açıp belirli amaçlarla görsel ve metinsel içerikler hazırlamanızı sağlar. Dolayısıyla bir web sayfasının farklı landing pageler aracılığıyla zenginleşmesi mümkün olur. Az bilinen ama çok gerekli olan landing page konusunu açıklığa kavuşturalım.

Landing Page Nedir?
Bir web sayfası tasarımı içinde yer alan ve belirli bir hedef kitleye seslenmek üzere hazırlanan belirli bir amaca yönelik alt sayfalara landing page denir.

Landing Page Tasarımı Ne İşe Yarar?
Yeniliklere açık markaların dijital dünya ile tanışmaları çok önemli. Online dünyanın biraz uzağında duranlar için yeni bir kavram olan landing page konusu ise mükemmel bir internet sitesi planlaması için oldukça önemli.

Farklı amaçlara yönelik olan ve ana temayı destekleyen sayfalar oluşmasına ve genel olarak web sayfasının zenginleşmesine yardım eder.
Web sayfasının birden fazla ve birbirine bağlanan sayfa ile desteklenerek arama motoru optimizasyonu için daha zengin olmasına yardım ederler.
Kategorizasyona izin vererek web sayfasının düzgün ve anlaşılır olmasını sağlarlar.

Web Sayfanızı Tasarlatırken Landing Pageleri Nasıl Kullanacaksınız?
Markanın kurumsal kimliğini de yansıtması gereken web sayfaları içinde landing page’ler açmak sayfanın genel akışını çok daha etkin kılar. Estetik cerrahi alanında hizmet veren bir kliniğinizin olduğunu ve bunun için web sayfası tasarlattığınızı düşünelim. Bu web sayfası ana sayfası verdiğiniz hizmet bilgisi, iletişim bilgileri, blog, sosyal medya ve landing page bağlantıları gibi detayları içerir. Buradan kullanıcılar Burun Estetiği, Kepçe Kulak Estetiği, Jinekomasti gibi farklı ana konu başlıkları üzerine bilgi veren landing pagelere bağlanarak bilgi edinmek istedikleri niş konular hakkında detaylı veriye ulaşılar.

Web sayfanızdan sizin amacınıza uygun landing page sayfalarına sahip olmak için İdemama üzerinden proje başlatabilirsiniz. Web sayfası tasarım uzmanları, sizin için onlarca farklı landing page tasarımları yaparak aradığınıza ulaşmanıza yardım edecektir. Tamamlanan web sayfası projelerini de yine sistem üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE