Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım yarışması başlatın
 • 2 Onlarca kurumsal logo tasarımı gelsin
 • 3 En beğendiğinizi seçin

Referanslarımız

 • WTP DIESEL projesini kazanan tasarım

  Süleyman Elmaslar - WTP DIESEL

  Hızlı, kaliteli ve çok seçenekli bir süreçti, katılan tüm tasarımcılara teşekkür ederiz. Diğer markalarımız için mutlaka burada olacağız. idemama.com ekibine samimi ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

 • İnşaat ve emlak firmamıza logo amblem projesini kazanan tasarım

  idemama bizler için bir veli nimet. Çetin Bey - İEM İnşaat ve Emlak

  Ayrıca idemama'nın çalışanları da bizler için ayrı bir nimet. idemama'ya ve tasarımcılarına emekleri için ne kadar teşekkür etsek az olur. Ayrıca tasarımcımızla yapmış olduğumuz birebir çalışmada; tasarımcımızın anlayışı, işindeki profesyonelliği ...

 • Avrasya Mikronize Madencilik AŞ. kurumsal kimlik ve logo projesini kazanan tasarım

  Bizim için büyük bir çözüm ortağı oldu. İsmail Erdağ - Avrasya Mikronize Madencilik

  Öncelikli olarak vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı sizleri kutluyorum. Bulunduğumuz bölge itibariyle maalesef yeni kurduğumuz şirketimize logo tasarımı için çalışma içerisine girmiştik. Çalışmadan ziyade, bize tam bir kabus olmaya başlamıştı. İ...

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin
Kurumsal Logo Tasarımı
Markanız için yapacağınız kurumsal çalışmalar listesinin ilk sıralarında yer alan logo ve kartvizit, işini seven, hevesli, deneyimli ellerde tasarlandığında başarılı sonuçlar veriyor. Başarıdan kasıt ise hem kurumsallaşma, hem markalaşma hem de bu iki önemli soyut kavramın getirdiği somut artılar şeklinde özetlenebilir. Marka adını başarıyla taşıyan bir logo, sandığınızdan çok daha etkili bir araçtır. Peki, o somut sonuçlar neler olabilir? Başarılı bir kurumsal logo tasarımı size ne kazandırır?

Marka bilinirliği yaratır.
Bilinen markalar başka bir deyişle tanınan markalar potansiyel iş ortaklarınızın sizinle çalışmaya daha istekli olmasını sağlar.
Marka logosunun istenen etkiyi vermesi, iş ortaklarına, müşterilere ve eleman adaylarına güven verir.
Daha fazla nitelikli iş gücü iş ilanlarınıza ilgi gösterir. Bu da daha fazla nitelikli personel çalıştırmanıza yardım eder. 
Yapılan pek çok araştırma göstermiştir ki, müşterilerin ürün ve hizmet tercihinde tanıdık logolar öncelikli olmaktadır. 
Bir şirketi değerli kılan tek şey gelir-gider bilançoları değildir. Markalaşmayı başarabilenler için marka adı, marka logosu da maddi açıdan değer taşır. Şirketin değerini arttırır.

Kurumsal Logo Tasarımını Kim Yapmalı?
Gerçekten sizi geleceğe taşıyacak, marka bilinirliğinizin artmasına destek olacak bir logo tasarımı istiyorsanız bu işi uzmanına bırakın. Temel seviyede tasarım bilgisine sahip kişilerden bahsetmiyoruz. Tasarım bilgisine sahip, ilgili programları kullanabilen ama en önemlisi, marka kimliği, marka bilinirliği, marka algısı, marka kurgusu gibi konulara da hakim bir logo tasarımcısı ile çalışmalısınız. Böylece tasarımcınız ilgili adımları izleyerek sizi yönlendirecek sizin için en uygun logo tasarımı sonucuna ulaşmanızı sağlayacaktır.

Logo Nasıl Olmalı?
Logo, markanızın adeta vesikalık fotoğrafıdır. Onu simgeler, temsil eder nitelikteki akılda kalan görsel ikondur. Logo, son derece sade olmalıdır. Çünkü sadelik azaldıkça akılda kalma olasılığı da doğru orantıda azalır. Ayrıca logonuz özgün olmalıdır. Sektörü ne olursa olsun başka bir markanın logosunu anımsatırsa sizin için pek çok olumsuz sonucu da beraberinde getirir. Ayrıca markanızı tescilletmenizde de sorun yaşamanıza neden olur. Bunlara ek olarak sektörü yansıtan, marka kimliğinizi tamamlayan bir etki uyandırmalıdır. Marka adını oluşturan harfler ya da kelimeleri içerebilir, ya da bir sembol veya amblem ile birlikte de tasarlanabilir. Elbette tüm bunlara ek olarak dijital dünyayı hesaba katıp logonuzun responsive olmasını yani kullanıldığı mecraya göre boyutunun uyarlanabilir olmasını da önemseyin.

İdemama aracılığıyla aradığınız kurumsal logo tasarımına hızlı, kolay bir biçimde ve avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz idemama.com’da tamamlanan kurumsal logo projelerine bir göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca logo tsarımı projesi başlatabilirsiniz.

Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!
Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE