Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca kitap veya dergi kapağı tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • 02.jpg?ixlib=rails 4.2

  Güzel çalışmalar çıkacağı konusunda en ufak şüphe duymadan proje başlatıyoruz.... Polirex

  Üçüncü çalışmamız başarı ve memnuniyet ile sonlandırıldı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Güzel çalışmalar çıkacağı konusunda en ufak şüphe duymadan proje başlatıyoruz ve kısa sürede, emek harcanmış süper tasarımlar alıyoruz.

 • Deconomi kartvizit.jpg?ixlib=rails 4.2

  Veli Aksakboğa - Deconomi Yapı Tasarım

  Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hiç aklımızda olmayan fikir ve boyutlarla firmamıza yön verdiniz. Tekrar teşekkürler.

 • L der.jpg?ixlib=rails 4.2

  Nil Koç - Lider Atılım Büro Makinaları

  Sistem düşündüğümüzden çok daha güzel. Kısa sürede içimize sinen istediğimiz gibi bir çalışma oldu. Emeği geçenlere teşekkürler.

idemama.com, firmanızın kitap ve dergi kapağı tasarımı ihtiyaçları için sizi profesyonel tasarımcılarla buluşturur. Burada başlatacağınız kitap ve dergi kapak tasarımı yarışmalarına onlarca freelance grafik tasarımcı, grafiker, katılır. Onlarca size özel tasarım arasından en beğendiğinizi seçersiniz. Kapak tasarımlarınız için onlarca farklı alternatif hazırlanır. idemama.com'da tüm alanlarda kitap ve dergi kapağı tasarlanır. Türkiye'nin bir numaralı tasarım sitesi idemama.com , iyi tasarım herkesin hakkı sloganıyla özgün tasarım projeleri için firmaları profesyonel tasarımcılar ile buluşturur.
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.