Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca kartvizit tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • Orvekacom112.jpg?ixlib=rails 4.2

  Barış Bey - www.orveka.com

  Merhaba, idemama.com ekibine bu hizmeti için teşekkür ediyorum. Süreç güzel bir şekilde sonuçlandı. Tasarımımızı gerçekleştiren sevgili tasarımcımız, her isteğimizi kusursuz bir şekilde hızlıca yaptı. Hatta özel olarak tarif ettiğim iade talep for...

 • Haber.jpg?ixlib=rails 4.2

  Dinç Çoban - ulkedehaber.com

  Gerçekten profesyonelce yardımlar aldım. Tüm katılımcılara ve projenin başından itibaren desteğini esirgemeyen idemama ekibine teşekkürler.

 • a da .jpg?ixlib=rails 4.2

  Fahri Aytan - Çağdaş VIP Taşıma

  Böyle kaliteli tasarımları, bu fiyatlara yaptırabildiğimiz için şanslıyız. Teşekürler idemama.com ve ekip arkadaşları...

Kartvizit Tasarımı Nerede Yaptırılır?
idemama olarak, markalaşma konusunun kobiler için son derece önemli olduğunu ve markalaşmaya giden yolun da büyük ölçüde başarılı tasarımlardan, işini iyi bilen tasarımcılardan geçtiğini biliyoruz. Ancak ülkemizde kobiler ya da küçük işletmeler için logo tasarımı, kartvizit tasarımı, marka kurgusu gibi konular lüks ve üst seviye bir ihtiyaç olarak algılanıyor hem de yetenekli tasarımcılar yeteneklerini yansıtabilecekleri alanları kolayca bulamıyor. Aslında ihtiyaç sahibi ile üreten bir araya gelemiyor. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak kobiler için güçlü ve etkili tasarım ilkesiyle yetenekli, deneyimli tasarımcılarla tasarıma ihtiyaç duyan işletmeleri bir araya getirecek bir palatform kurduk. Burada en çok üzerinde durduğumuz konulardan biri de kartvizit tasarımı. Kartvizit tasarımı yaptırabileceğiniz yerler içinde en hızlı, en kolay, en yaratıcı sonuçlara avantajlı fiyatlarla ulaşabileceğiniz idemama.com’da tasarımcılar sizin için yarışmaya hazır.  Ayrıca sistemde daha önce tamamlanan kartvizit projelerini incelemeniz de mümkün. Bu projelere göz gezdirerek nasıl bir tasarım istediğinize karar verebilirsiniz. Ardından yeni kartvizit projesi başlatma sayfasından kolayca proje başlatabilirsiniz.

Kartvizit Neden Önemli?
Müşterilerinize, bağlantıda olduğunuz ya da olmak istediğiniz iş ortaklarınıza, hedef kitlenize sunduğunuz somut ve etkili bir iletişim bilgisi içeriği olan kartvizitler, doğru ellerde tasarlanırlarsa sanıldığınızda çok daha etkileyici sonuçlar sunabilirler. Çünkü kurumsal kimlik çalışmalarının en önemli ve somut ürünleridir kartvizitler. İşin etkili olma kısımı bir yana her kurum, işletme, kobi hatta evden çalışan bir kişi bile mutlaka işini, kendisini ve iletişim bilgilerini ifade eden bir kartvizite sahip olmalıdır. Kartvizit tasarım konusu hem ihtiyaç hem de markalaşma konusundaki etkisi ile birlikte değerlendirilmelidir. Kartvizitiniz aynı zamanda kurumunuzun duruşunu yansıtan en önemli kurumsal kimlik öğelerinden biridir. Bu amaçla önce kartvizit örneklerini inceleyebilir sonra hayalinizde tasarımı, sitede yer alan profesyonel tasarımcılar ile paylaşabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak bir katvizitin logo ile bütünlük göstermesi gerektiğini de unutmayın. Bu amaçla şirketinize uygun bir logo belirledikten sonra kartvizit çalışmalarına başlayın.

Kartvizit Tasarımını Kim Yapar?
Markalaşma yolundaki en büyük engellerden biri, tasarımın gücünü küçümseyen düşünce yapısıdır. Pek çok kobi ya da yerel işletme, kartvizitin matbada basılan bir sert kağıt parçası olduğunu ve bunun için uzun uzadıya planlama yapmaya gerek olmadığını düşünür. Oysa kartvizit, kurum kimliğini yansıtan en somut araçlardan biridir. Dolayısıyla matbada basılır ancak işinde uzman, deneyimli, yetenekli hatta sektörünüzün ihtiyaçlarını belirleyebilecek profesyonel bir tasarımcı tarafından hazırlanmış olması gerekir. Peki, kartvizit tasarımını nasıl yaptıracağım?
idemama.com’da yer alan profesyonel tasarımcıların portfolyolarını inceleyebilirsiniz.
Daha önce tamamlanmış kartvizit ve kurumsal kimlik projelerini inceleyebilirsiniz.
Sizin sektörünüze ait tamamlanmış kartvizit ve logo projelerini inceleyebilirsiniz.Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.