Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım yarışması başlatın
 • 2 Onlarca inşaat logo tasarımı gelsin
 • 3 En beğendiğinizi seçin

Referanslarımız

 • İnşaat ve Akaryakıt Şirketimize Logo Çalışması projesini kazanan tasarım

  Kaya Kardeşler Grup - Yavuz Dursunkaya

  Çalıştığımız süre içerisinde çalışan arkadaşların ilgi ve alakası çok iyiydi. Güzel bir çalışma oldu, çok memnun kaldık. 10 numara 5 yıldız bir logomuz oldu. idemama'yı bütün tanıdıklarımıza tavsiye edeceğiz.

 • AKAR KALIP MARKAMIZA KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA projesini kazanan tasarım

  Akar Kalıp

  Başından sonuna kadar bizim için çalışmalar yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. idemama.com sitesinden çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkürler.

 • DE-KA LOGO projesini kazanan tasarım

  Recep Demirkök - DE-KA

  Öncelikle böyle bir hizmeti bu kadar kısa sürede aldığım için idemama'ya teşekkür ederim. Projeyi kazanan tasarımcı arkadaşımızın anlayışı, hızlı geri dönüşü, yönlendirmeleri bizlere çok yardımcı oldu. Bizim isteklerimizi bıkmadan yerine getirmesi...

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin
İnşaat Logosu Nasıl Olmalı?
Temelde her hangi bir amaçla bir yapı oluşturmak anlamına gelen inşa etme fiilinden türeyen inşaat ve inşaat sektörü özellikle Türkiye gibi hem nüfusu fazla olan hem de alt yapısı gelişmekte olan ülkelerde en canlı iş alanlarından biri olarak görülüyor. Hal böyle olunca da inşaat sektörü yatırımcılar için oldukça parlak bir iş alanı haline geliyor. Bu nedenle de ülkenin hemen her yerinde küçük ya da büyük inşaat girişimleri çoğalıyor. Siz de inşaat alanında iş yapma fikriyle yola çıkmak üzereyseniz, yükselen rekabet ortamında kendinize sağlam bir temel atmak için inşaat sektöründe marka algısı yaratmaya önem vermelisiniz. Zira, yapı sektöründe müşterinin temel beklentisi güven üzerine kuruludur. Bu amaçla da güven veren bir inşaat logo tasarımı, katalog tasarımı ve slogan yaratmak üzere çalışmanız tavsiye edilir. Özellikle de kurumsal kimlik çalışmalarının önemli araçlarından biri inşaat logo tasarımı konusu olmalıdır.

İnşaat Sektöründe Logo ve Kurumsal Kimlik Neden Çok Önemli?
Son yıllarda artan kentsel dönüşüm projeleriyle birlikte inşaat sektöründe seçici olan alıcıya güven vermek en temel belirleyici nitelik haline geldi. Güven ise tüm sektörlerde olduğu gibi inşaat ve yapı alanında da ancak kurumsal bir kimlikle ya da çok köklü bir isimle sağlanabiliyor. Eğer sektörde asırlık adınız yoksa, yola yeni çıktıysanız işe, mutlaka güven yaratan bir marka kurgusundan başlamalısınız. Bu amaçla da alanında uzman, mümkünse inşaat sektöründe deneyimli bir marka tasarımcısı, logo tasarımcısı, katalog tasarımcısı ile çalışmanız önerilir. Oluşturacağınız güven veren kurumsal kimlikle kısa sürede fark edilecek, hedeflediğiniz kitlenin beklentilerine cevap sunacak etkiyi yaratabileceksiniz.

İnşaat Sektörüne Yönelik Logolar Nasıl Olmalı?
Güven veren bir çizgiye sahip olmalı.
Sektöre işaret eden detaylar içermeli.
Yazı karakterinden kullanılan renklere kadar her ayrıntıda yalın ancak güçlü bir etki sunmalı.
Tasarımı şık ve etkileyici olmalı, yapacağınız işe referans niteliği taşımalı.Hiç bir marka ya da şirketi çağrıştırmamalı, kesinlikle orijinal olmalı.

Uzman Logo Tasarımcıları idemama.com’da Sizi Bekliyor!
Ülkemizde son yıllarda tasarım alanına artan ilgi bu konuda eğitim veren kurumların da çoğalmasına neden oldu. Bu sayede son  beş yıldır Türkiye’de de çok sayıda iyi eğitimli ve deneyimli tasarımcı yetişiyor. Tasarım, bilindiği üzere freelance ( bağımsız çalışma ) ya da home office (evden çalışma ) biçimleriyle de yapılabilen bir iş. Tasarımcının kalitesi ise deneyimleri, portfolyosu ve yaptığı işlerin çizgisi ile ölçülebiliyor. Hal böyle olunca kobiler ya da işletmeler için geleneksel yöntemlerle kaliteli tasarımcı bulmak zorlaşıyor. İşte bu eksiklikten yola çıkan idemama.com, kurduğu güvenilir alt yapı ile profesyonel, deneyimli, eğitimli, ve markanız için çalışmaya hevesli tasarımcıları sizin için bir araya getiriyor. İstediğiniz logo tasarımının detaylarını belirterek sunulan onlarca size  özel tasarım arasından seçim yaparak çok hızlı ve uygun fiyata aradığınız sonuca ulaşmanız mümkün oluyor.

Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!
Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE