Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca infografik tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • IŞIK OPTİK projesini kazanan tasarım

  Işık Optik - Yasin Kartal

  Süreç gayet güzel işledi. İdealimize ve işimize uygun bir logo oluştu. Sade, okunaklı ve dikkat çeken bir logo olduğunu düşünüyoruz. Süreçlerde bize destekçi olan çevrimiçi idemama çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • DOĞAL SABUN, DOĞAL PARFÜM, KOLONYA VE DOĞAL BANYO ÜRÜNLERİ MARKAMIZ İÇİN LOGO VE KURUMSAL KİMLİK projesini kazanan tasarım

  Nazım Tanrıkulu - Bitki Sandığı

  Daha önce de kurumsal logomuzu İdemama'dan yaptırmıştık. İdemama'nın taleplerimize hızlı ve çözüm odaklı yanıtı farklı tasarım projelerimizin mecrası olarak tercih sebebimiz oldu. Tasarımcımıza özenli ve özgün çalışmaları için çok çok teşekkür edi...

 • VARLI YEM KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI projesini kazanan tasarım

  Ahmet Korkmaz - VARLI YEM

  idemama KOBI'ler için güzel bir site. Tasarımcılarla KOBI temsilcilerini buluşturuyor. Tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkürler.

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin
idemama.com, firmanızın infografik tasarımı ihtiyaçları için sizi profesyonel tasarımcılarla buluşturur. Burada başlatacağınız infografik tasarımı yarışmalarına onlarca freelance grafik tasarımcı, grafiker, illüstratör katılır. Onlarca size özel infografik tasarımı arasından en beğendiğinizi seçersiniz. Infografik tasarımınız için onlarca farklı alternatif hazırlanır. idemama.com'da tüm sektörlere uygun infografik tasarlanır: otomotiv, restoran, gıda ürünleri, mobilya firması, tekstil markası, inşaat ve daha bir çokları... Türkiye'nin bir numaralı tasarım sitesi idemama.com , iyi tasarım herkesin hakkı sloganıyla özgün tasarım projeleri için firmaları profesyonel tasarımcılar ile buluşturur. 
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.