idemama ile çalışanlar neler söyledi?

Hayalindeki tasarıma idemama sayesinde kavuşanları dinleyelim

Bir çok tasarımcının alternatif tasarımlarını görme şansı veren, son derece güzel bir platform. İnternet üzerinden sisteme online olarak girilip gelişmeleri takip edebilmek kullanıcı ve tasarımcı açısından oldukça kolaylık sağlıyor.

Karma Kimyasal Ürünler - Hakan Bey

Son derece profesyonel bir anlayışla çalışmaktasınız. Teşekkür ederiz.

Ödemiş Ticaret Odası

Hurriyetlogo

"Büyümek isteyen KOBİ “fikir anası”nın sözünü dinliyor."

idemama.com, 10 numara 5 yıldız! Tasarımdan sonuçlanana kadar bizimle aynı yolda yürüdükleri için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Ajans FK- Caner Yılmaz

Projemiz süresince yanımızda olan online destek hizmetlerine ve müşteri temsilcimize, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür eder, baştan sona sorunsuz bir şekilde projemizi yürütme imkanı sağlayan tüm idemama ekibine teşekkür ederiz. Çalıştığımız tasarımcımızda tüm revize işlemleri süresince sorunsuz bir şekilde bizimle çalışmıştır. Güvenilir bir firma, sistem oturmuş ve herkese tavsiye edeceğiz.

Gökyüzü Koleji

Cnbcelogo

"Her marka ve tasarımcıya ulaşan ağ."

Şirket kurulumu sırasında en önemli adımlardan biri olan marka ismi oluşturma konusunda bir çok tasarımcıyla birlikte bu kadar hızlı bir çalışma olanağı sunduğu için idemama'ya teşekkür ederiz.

Abdullah Ulusoy

Kolay, Hızlı ve Güvenilir. Daha ne olsun :)

Amerikadadogumicin.com - Hüseyin Yıldırım

Milliyetlogo

"KOBİ’lere tasarım desteği..."

Bu mutlu tabloda siz de olmak istemez misiniz?

Projenizi başlatın.

Gayet pratik ve gerçekten çok değişik fikirlerin çıkabildiği bir ortam.

Ankaderm Kozmetik - O. Tanrıkulu

Sabahlogo

"KOBİ’lere ucuza reklam."

Hedeflerinize doğru adım adım giderken bazen yardıma ihtiyacınız olur ya, idemama bu isim marka konusunda ufkumu açtı diyebilirim. Başarılı çalışmalar üreten tasarımcılar, iyi ki varsınız!

Metin Beci

Başlangıçta ne gerek var diye düşünürken tüm girişimcilerin faydalanabileceği AVANTAJLI bir site olduğunu gördük. Çok teşekkürler! Herkese tavsiye ederim, paranız cebinizde kalır...

Unfesta - Yılmaz Bey

Ekonomistlogo

"Tasarımcı ile şirketi buluşturan platform."

Kurumsal kimlik, logo vb ihtiyaçlarda, binden fazla mağazaya tek bir ekranda hizmet sağlayan, güvenilir, tatmin edici bir firma. Sitenin kurucularını ve ekibinizi takdir ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

OSY Lojistik - Ozan Yıldırım

Tekrar kullanmayı düşündüğümüz mükemmel sistem!

Özgür Barut

Postalogo

"Markalaşmak isteyen herkes bu siteye üye olabilir."

idemama'nın hizmet verdiği konularda artık başka bir yere bakmıyorum bile. Direkt proje başlatıyorum. %100 memnuniyet garanti!

Balasagun - Aydan Çaylı

Onlarca reklam yazarına böyle bir platformdan ulaşmak, yüzlerce isim çalışmasından seçim yapabilmek hakikaten büyük imkan ve büyük bir kolaylık. Emeği olan herkese, özellikle tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

Murat Kurt

Marketingturkiyelogo

"Bir brief’e 100 tasarım!"

Sistemin yapısı, ödeme politikası, projeniz için bir çok profesyonel tasarımcının bitmiş çalışmalar sunması işleri keyifli hale getiriyor. Teşekkürler idemama.

Koscafer.com - Bilal Kurban

Birçok tasarımcının yer aldığı idemama'da, birçok tasarımcı sayesinde farklı fikirlerin ve görüşlerin beklediğinizden daha iyi bir tasarımla karşılaşarak hayallerinizin ötesine geçmeniz an meselesi...

Kahvedengi - Emrah Ekmen

Dunyalogo

"KOBİ’lerle tasarımcılar burada buluşuyor."

Pratik ve kısa zamanda sonuca ulaşabilme olanağı sağlayan güzel bir platform.

Yalçınlar Grup - Necati Yalçın

İlk başta kendimiz yaparız dedik ama hayatta her zaman geçerli bir kuralı unuttuk İŞİ UZMANINA YAPTIRIN. Boşa harcadığımız zamandan sonra idemama.com ile tanıştık gerçekten mükemmel bir sistem olmuş çünkü müşterinin talebi standart bir ürünün imalatı veya hizmetin verilmesi değil tamamen kişiden kişiye zevklerin, beğenilerin değiştiği bir dünyada, hayal gücü ile sınırlı olan tasarım talep ediliyor. İşte bu noktada idemama.com tek bir tasarımcı ile değil onlarca tasarımcının birbirinden güzel tasarımı arasından seçme imkanı sunuyor. Sistemin işleyişi de mükemmele yakın kurgulanmış akılda hiç bir soru işareti bırakmadan tıkır tıkır işliyor. Proje süresince tek zorlandığımız nokta seçim yapmak oldu. Seçtiğimiz tasarımın sahibine ama aynı zamanda birbirinden değerli tasarımlarıyla büyük emek sarfeden diğer tasarımcılarımıza teşekkür ederiz. Ve özellikle müşteri temsilcimize ve canlı destek üzerinden her daim yardım aldığımız değerli çalışanlara tekrar teşekkürler...

Ayyıldız & Şahan - Av. M.Ali Şahan

Webrazzilogo

"...her seviyede bütçe için tasarımcıya ulaşma imkanı sunuyor."

idemama.com, online platformda olması ve bir çok tasarımcının hali hazırda bekliyor olması ile benim tasarım anlamında vazgeçilmezlerim arasındadır. Bugüne kadar başlattığım iki yarışmada da beklentilerimi karşıladı. Teşekkürler.

Oğuzhan Yıldırım

Çok sayıda alternatif ve tasarımcı ile birlikte çalışma kolaylığı!

Girişimci Rampası - Innopark

Wiredlogo

"One of Turkey’s hottest startups"

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE