idemama ile çalışanlar neler söyledi?

Hayalindeki tasarıma idemama sayesinde kavuşanları dinleyelim

Etrafta tasarımcı, grafiker aramaya gerek yok. Daha uygun ve daha hızlı bir grafik çözümü arıyorsanız adresiniz idemama.com olmalı.

SMY Bilgi Güvenliği Teknolojileri - Samet Yılmaz

Bir çok tasarımcının alternatif tasarımlarını görme şansı veren, son derece güzel bir platform. İnternet üzerinden sisteme online olarak girilip gelişmeleri takip edebilmek kullanıcı ve tasarımcı açısından oldukça kolaylık sağlıyor.

Karma Kimyasal Ürünler - Hakan Bey

Hurriyetlogo

"Büyümek isteyen KOBİ “fikir anası”nın sözünü dinliyor."

Başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen bütün idemama ekibine başta olmak üzere, bütün emek veren tasarımcı arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Heyecan verici bir deneyim ve doğruyu bulma platformu idemama.

Nissibi - Adem Bey

Öncelikle idemama.com girişimcilik fikri adına başlı başına takdire şayan bir olay. Kurucularını ve çalışanlarını tebrik ediyorum. Ayrıca telefonlarıma cevap veren, beni proje hakkında bilgilendiren ve projenin her aşamasında yardımcı olan müşteri temsilcilerine teşekkür ediyorum. idemama beni her anlamda memnun etti. Tekrar teşekkürler...

Akademik Çocuk - Emre Başoğlu

Cnbcelogo

"Her marka ve tasarımcıya ulaşan ağ."

Yaptırmış olduğumuz 6. logo. En kısa zamanda başka bir işletme adına yine bir logo yaptıracağız. Mükemmel kadro, muhteşem hizmet! Teşekkürler...

Fabrika Bar - Kerem Bey

Çok keyifli bir çalışmaydı. Kolay ve pratik bir sistem kurmuşsunuz ve çok değerli çalışmalar içeriyor.

Formel Group - Emel Değirmenci

Milliyetlogo

"KOBİ’lere tasarım desteği..."

Bu mutlu tabloda siz de olmak istemez misiniz?

Projenizi başlatın.

Gayet ilgili bir tasarımcı ile çalıştım. Memnun kaldım. Bundan sonraki çalışmalarım için tek adres!

Emre Lastik - Mehmet Karagöz

Sabahlogo

"KOBİ’lere ucuza reklam."

idemama.com, 10 numara 5 yıldız! Tasarımdan sonuçlanana kadar bizimle aynı yolda yürüdükleri için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Ajans FK- Caner Yılmaz

Kurumsal kimlik için tek çözüm ortağı idemama'yı tebrik ederim!

Orhan Mermer - Orhan Özsarı

Ekonomistlogo

"Tasarımcı ile şirketi buluşturan platform."

Projemiz süresince yanımızda olan online destek hizmetlerine ve müşteri temsilcimize, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür eder, baştan sona sorunsuz bir şekilde projemizi yürütme imkanı sağlayan tüm idemama ekibine teşekkür ederiz. Çalıştığımız tasarımcımızda tüm revize işlemleri süresince sorunsuz bir şekilde bizimle çalışmıştır. Güvenilir bir firma, sistem oturmuş ve herkese tavsiye edeceğiz.

Gökyüzü Koleji

Tasarım süresi boyunca tam destek! Her şey için teşekkür ederim.

ORGEM - Harun Sümer

Postalogo

"Markalaşmak isteyen herkes bu siteye üye olabilir."

Şirket kurulumu sırasında en önemli adımlardan biri olan marka ismi oluşturma konusunda bir çok tasarımcıyla birlikte bu kadar hızlı bir çalışma olanağı sunduğu için idemama'ya teşekkür ederiz.

Abdullah Ulusoy

Kolay, Hızlı ve Güvenilir. Daha ne olsun :)

Amerikadadogumicin.com - Hüseyin Yıldırım

Marketingturkiyelogo

"Bir brief’e 100 tasarım!"

Süper bir hizmet. Çok yoğun birisi olarak bana çok yardımcı oldu. Bir tasarımcı ile oturup günlerce vakit harcayamadığım için bu işi bir türlü yapamıyordum. Bunu internet üzerinden denemek istedim ve herşey süper gitti ve tamamlandı. Bütün tasarımcı arkadaşların emeklerine sağlık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum emekleri için.

Universal Machinery Group - Şenol Baysal

Öncelikle şunu söylemek isterim ki; çok tasarımcı tanıdım, Türkiye'de bir çok tasarımcı ile bire bir çalışma ortamında bulundum ama ben şu ana kadar böyle bir tasarımcıyla ilk defa çalışma fırsatını buldum. Logo ve yazı karekterini çok beğendik. idemama.com ailesine ve bize vizyon katan tasarımcımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ben Özgürüm - Özgür Diken

Dunyalogo

"KOBİ’lerle tasarımcılar burada buluşuyor."

Gayet pratik ve gerçekten çok değişik fikirlerin çıkabildiği bir ortam.

Ankaderm Kozmetik - O. Tanrıkulu

idemama.com, birçok tasarım sunan ve anlayışlı müşteri hizmetleri ile firmaları tasarım aşamasında strese sokmayan güzel bir platform. Başarılarının devamını diliyorum.

Kanallar Elektrik Makinaları - Çağdaş Kanal

Webrazzilogo

"...her seviyede bütçe için tasarımcıya ulaşma imkanı sunuyor."

Başlangıçta ne gerek var diye düşünürken tüm girişimcilerin faydalanabileceği AVANTAJLI bir site olduğunu gördük. Çok teşekkürler! Herkese tavsiye ederim, paranız cebinizde kalır...

Unfesta - Yılmaz Bey

Her tasarım sürecine giren profesyonele şiddetle öneriyorum.

Bir tasarım süreci için, en sağlıklı yöntemin başarılı tasarımcılar arasında bir beyin fırtınası sonucu ortaya çıkan ürünler olduğu kanaatindeydik. idemama.com tecrübemiz buna harika bir örnek oldu... Her tasarım sürecine giren profesyonele şiddetle öneriyorum. Bunun yanında sitenin kullanım kolaylığı, süreçlerin oturmuşluğu, tasarımcıların kalitesi ile gerçekten harika bir deneyim. Tasarımcımız hem profesyonelliği, pozitif yaklaşımı, iletişimi, hem de yetenekleriyle bu sürece apayrı bir güzellik kattı. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Çok çok teşekkürler. Başka projelerde görüşmek dileğiyle.

Yonga Teknoloji - Afşin Özpınar

Wiredlogo

"One of Turkey’s hottest startups"

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE