idemama ile çalışanlar neler söyledi?

Hayalindeki tasarıma idemama sayesinde kavuşanları dinleyelim

Öncelikle böyle bir site kurarak bizim gibi firmalara daha profesyonel hizmet alımı gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu siteyi kuran, kurulumunda ve hali hazırda çalışan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederiz. Seçmiş olduğumuz tasarımcımıza yeteneğinden dolayı ve bize göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederim.

Quality Türk - Mustafa Hoş

idemama.com'a böyle imkanı bizlere sunduğu için teşekkür ederiz. Ayrıca böylesine kıymetli ve işinde profesyonel tasarımcılarla karşılaştığım ve işlerinin en iyisini yaptıkları için teşekkür derim. İyi ki varsınız!

Tercih Tur - Gökmen Bey

Hurriyetlogo

"Büyümek isteyen KOBİ “fikir anası”nın sözünü dinliyor."

Pratik ve kısa zamanda sonuca ulaşabilme olanağı sağlayan güzel bir platform.

Yalçınlar Grup - Necati Yalçın

Çok başarılı bir uygulama. Yurtdışında Fiver ile karşılaştırdığınızda kullandığınız yarışma şekli bence çok daha verimli ve cezbedici. Bir çok kabiliyeti yarışmaya sokuyor ve hiç beklenmedik harika sonuçlar çıkıyor. Birçok arkadaşıma sitenizden bahsediyorum. Tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Turkuaz Marina Yat ve Çekek İşletmeleri - Mehmet Emin Aksay

Cnbcelogo

"Her marka ve tasarımcıya ulaşan ağ."

Çok teşekkür ederim. Tasarımcımız ile de içimize sinen güzel bir iş çıkardık. Hem idemama.com hem de tasarımcımızı tavsiye edeceğim. Sevgiler...

Sweaters - Elif Boyner

Çok başarılı bir site, işleri inanılmaz kolaylaştıran bir çözüm olmuş gerçekten harika. Bizi sokak sokak, tasarımcı tasarımcı gezmekten kurtardınız. Herkese seve seve tavsiye edeceğim.

Mustafa Karaaslanoğlu

Milliyetlogo

"KOBİ’lere tasarım desteği..."

Bu mutlu tabloda siz de olmak istemez misiniz?

Projenizi başlatın.

Başarılı ve çözüm odaklı bir site. Teşekkür ederim!

Divitek - Vedat Bey

Sabahlogo

"KOBİ’lere ucuza reklam."

Sabırlı bir bekleyiş ve uzun ama zevkli bir çalışmanın ardından kurumsal kimliğimizi yansıtan güzel bir çalışma ortaya çıktı. Başta projemizin her aşamasında işbirliğine açık ve yapıcı tutumuyla tasarımcımıza anlayışı, hoşgörüsü ve güzel çalışmaları için teşekkürü bir borç biliyoruz. Ayrıca bu imkanı bizlere sunan idemama.com ailesine de teşekkürler...

Ağrı İl Özel İdaresi

Çok yaratıcı, kullanımı son derece kolay ve harika bir uygulama. Çok kısa sürede yeni açılacak şirketimiz için ihtiyaçlarımızı yerimizden kalkmadan halledebilme imkanı sağlayan bu firmadan çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürler ve başarılar.

babypera.com - Müjde Sarp

Ekonomistlogo

"Tasarımcı ile şirketi buluşturan platform."

Bünyemizde çalışan grafikerlerimizin yapamadığını idemama.com yaptı. İlginize ve kalitenize teşekkür ederiz.

Kod Ekibi - Yasin İlkalp Arabacı

idemama.com, ajansların tek tip vede çok yüksek maliyetli hizmet sunumlarını, ulaşılabilir ve de çok farklı bakış açıları ile kullanıcısının hizmetine sunan bir site. Benim iş hayatımın "en değerlileri" arasındadır...

e-dermo.com - Ümit Uysal

Postalogo

"Markalaşmak isteyen herkes bu siteye üye olabilir."

Harika bir site. Daha ne denebilir. 1 günde istediğimi elde ettim. Tasarımcılarda gerçekten ilgili ve alakalı. 10 üzerinden 12 verdim. Bu site 12den vurmuş hedefini.

Cennet Bebe - Kadir Ünlü

Bu idemama tasarımcılarından aldığım üçüncü çalışma. Bence tasarlanan bütün ürünler, şunu dedirtmeli "başka türlü olmazdı" işte idemama.com ne istediğini bilenler için bunu dedirtiyor.

Bonema İnşaat - Sarullah Demirel

Marketingturkiyelogo

"Bir brief’e 100 tasarım!"

Fazla söze gerek yok, muhteşemsiniz o kadar...

3K Yapı - Sadullah Ergün

Hem ekonomik hem de hiçbir aksiliğe fırsat vermeyecek kadar düzenli. Tasarımcısını da hizmet almak isteyen kullanıcısını da takip ederek hizmetin en doğru şekilde tamamlanması konusunda son derece takipçi davranan idemama.com ekibine, verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Filiz Erol Hukuk Danışmanlık - Filiz Erol

Dunyalogo

"KOBİ’lerle tasarımcılar burada buluşuyor."

Çok teşekkür ederim. idemama.com'da 3. tasarım çalışmamı yaptırıyorum, sizin kadar profesyonel çalışan görmedim. İlgi alakanız için çok teşekkür ederim. Yeni projemizde de sizinle çalışacağız.

Bimarca.com - Abdullah Bey

Fatih Dinar

Boyabat Belediyesi olarak her yaptığımız çalışma ve uygulamada artık daha modern, özgün ve kaliteli çizgi doğrultusunda hareket etmeye gayret gösteriyoruz. Bu çalışmaya ilk olarak tavsiye üzerine idemama.com ile başladık ve onlarca birbirinden güzel çalışmayla karşılaştık. İşinde bu şekilde hassas ve titiz bir çalışmada emeği geçen tüm tasarımcı arkadaşlara, özellikle idemama'ya ve bizi her konuda bilgilendiren ve yardımcı olan idemama.com ekibine de ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

Boyabat Belediye Başkanlığı

Webrazzilogo

"...her seviyede bütçe için tasarımcıya ulaşma imkanı sunuyor."

Çok içimize sinen bir çalışma ile sonuçlandırdık projemizi. idemama.com'un destek anlayışı beklenenin üstündeydi. Kalitenizden taviz vermemeniz ve başarılarınızın daim olması dileklerimle. Bir başka projede görüşmek üzere... :)

Bestreform - Talha Sözeroğlu

Güzel ve iyi insanların buluştuğu ve ortaya güzel şeylerin çıktığı, güzel bir üretim merkezi.. Teşekkürler

Doka Mantı - Aşkın Balkaya

Wiredlogo

"One of Turkey’s hottest startups"

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
asd

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE