idemama ile çalışanlar neler söyledi?

Hayalindeki tasarıma idemama sayesinde kavuşanları dinleyelim

Zamanın çok kıymetli olduğu çağımız dünyasında, oluşturduğu sistem sayesinde kısa vadede güzel sonuçlar almamın memnuniyetini yaşıyorum. Teşekkürler idemama...

Kandazoğlu Grup - Kadir Kantekin

idemama.com, 10 numara 5 yıldız! Tasarımdan sonuçlanana kadar bizimle aynı yolda yürüdükleri için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Ajans FK- Caner Yılmaz

Hurriyetlogo

"Büyümek isteyen KOBİ “fikir anası”nın sözünü dinliyor."

Kolay, Hızlı ve Güvenilir. Daha ne olsun :)

Amerikadadogumicin.com - Hüseyin Yıldırım

Daha öncede çalıştığım ve memnun kaldığım idemama.com'a çok teşekkür ediyorum. Bu kadar fazla profesyonel tasarımcı ile çalışabileceğim tek mecra idemama olması nedeniyle, her ihtiyacım olduğunda yanımda olduğunu bilmek çok güzel.

Lavilux - Uğur Kangallı

Cnbcelogo

"Her marka ve tasarımcıya ulaşan ağ."

Gayet pratik ve gerçekten çok değişik fikirlerin çıkabildiği bir ortam.

Ankaderm Kozmetik - O. Tanrıkulu

idemama.com, birçok tasarım sunan ve anlayışlı müşteri hizmetleri ile firmaları tasarım aşamasında strese sokmayan güzel bir platform. Başarılarının devamını diliyorum.

Kanallar Elektrik Makinaları - Çağdaş Kanal

Milliyetlogo

"KOBİ’lere tasarım desteği..."

Bu mutlu tabloda siz de olmak istemez misiniz?

Projenizi başlatın.

Her tasarım sürecine giren profesyonele şiddetle öneriyorum.

Bir tasarım süreci için, en sağlıklı yöntemin başarılı tasarımcılar arasında bir beyin fırtınası sonucu ortaya çıkan ürünler olduğu kanaatindeydik. idemama.com tecrübemiz buna harika bir örnek oldu... Her tasarım sürecine giren profesyonele şiddetle öneriyorum. Bunun yanında sitenin kullanım kolaylığı, süreçlerin oturmuşluğu, tasarımcıların kalitesi ile gerçekten harika bir deneyim. Tasarımcımız hem profesyonelliği, pozitif yaklaşımı, iletişimi, hem de yetenekleriyle bu sürece apayrı bir güzellik kattı. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Çok çok teşekkürler. Başka projelerde görüşmek dileğiyle.

Yonga Teknoloji - Afşin Özpınar

Sabahlogo

"KOBİ’lere ucuza reklam."

Öncelikle böyle bir site kurarak bizim gibi firmalara daha profesyonel hizmet alımı gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu siteyi kuran, kurulumunda ve hali hazırda çalışan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederiz. Seçmiş olduğumuz tasarımcımıza yeteneğinden dolayı ve bize göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederim.

Quality Türk - Mustafa Hoş

idemama'nın hizmet verdiği konularda artık başka bir yere bakmıyorum bile. Direkt proje başlatıyorum. %100 memnuniyet garanti!

Balasagun - Aydan Çaylı

Ekonomistlogo

"Tasarımcı ile şirketi buluşturan platform."

idemama.com'a böyle imkanı bizlere sunduğu için teşekkür ederiz. Ayrıca böylesine kıymetli ve işinde profesyonel tasarımcılarla karşılaştığım ve işlerinin en iyisini yaptıkları için teşekkür derim. İyi ki varsınız!

Tercih Tur - Gökmen Bey

Sistemin yapısı, ödeme politikası, projeniz için bir çok profesyonel tasarımcının bitmiş çalışmalar sunması işleri keyifli hale getiriyor. Teşekkürler idemama.

Koscafer.com - Bilal Kurban

Postalogo

"Markalaşmak isteyen herkes bu siteye üye olabilir."

Farklı tarzları bir araya getiren, değişik bir site. Hayatı kolaylaştırması ve tüm kobilere fırsat sunması mükemmel!

İlik Yapı - Halil İlik

Pratik ve kısa zamanda sonuca ulaşabilme olanağı sağlayan güzel bir platform.

Yalçınlar Grup - Necati Yalçın

Marketingturkiyelogo

"Bir brief’e 100 tasarım!"

Çok başarılı bir uygulama. Yurtdışında Fiver ile karşılaştırdığınızda kullandığınız yarışma şekli bence çok daha verimli ve cezbedici. Bir çok kabiliyeti yarışmaya sokuyor ve hiç beklenmedik harika sonuçlar çıkıyor. Birçok arkadaşıma sitenizden bahsediyorum. Tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Turkuaz Marina Yat ve Çekek İşletmeleri - Mehmet Emin Aksay

idemama.com, online platformda olması ve bir çok tasarımcının hali hazırda bekliyor olması ile benim tasarım anlamında vazgeçilmezlerim arasındadır. Bugüne kadar başlattığım iki yarışmada da beklentilerimi karşıladı. Teşekkürler.

Oğuzhan Yıldırım

Dunyalogo

"KOBİ’lerle tasarımcılar burada buluşuyor."

İlginiz ve katkılarınızdan dolayı size teşekkür ederiz. Marka ismimiz ve logomuz için sizi seçerek doğru tercih yaptığımıza inanıyoruz. Tekrar görüşmek üzere...

Diarmoni - Fecri Emre

Her açıdan memnun kaldık. Tüm süreç sorunsuz ilerledi. idemama.com ailesine ve tüm tasarımcı arkadaşlara teşekkür ederiz.

Pug Cofee Co. - Ulaş Ergen

Webrazzilogo

"...her seviyede bütçe için tasarımcıya ulaşma imkanı sunuyor."

Çok başarılı bir site, işleri inanılmaz kolaylaştıran bir çözüm olmuş gerçekten harika. Bizi sokak sokak, tasarımcı tasarımcı gezmekten kurtardınız. Herkese seve seve tavsiye edeceğim.

Mustafa Karaaslanoğlu

idemama.com ile kurumsallığa ilk adımı atıp büyük başarılar elde edebilirsiniz.

Mustafa Kanat

Wiredlogo

"One of Turkey’s hottest startups"

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE