idemama ile çalışanlar neler söyledi?

Hayalindeki tasarıma idemama sayesinde kavuşanları dinleyelim

Bir çok tasarımcının alternatif tasarımlarını görme şansı veren, son derece güzel bir platform. İnternet üzerinden sisteme online olarak girilip gelişmeleri takip edebilmek kullanıcı ve tasarımcı açısından oldukça kolaylık sağlıyor.

Karma Kimyasal Ürünler - Hakan Bey

Son derece profesyonel bir anlayışla çalışmaktasınız. Teşekkür ederiz.

Ödemiş Ticaret Odası

Hurriyetlogo

"Büyümek isteyen KOBİ “fikir anası”nın sözünü dinliyor."

Zamanın çok kıymetli olduğu çağımız dünyasında, oluşturduğu sistem sayesinde kısa vadede güzel sonuçlar almamın memnuniyetini yaşıyorum. Teşekkürler idemama...

Kandazoğlu Grup - Kadir Kantekin

Öncelikle iş ahlakı ve sabırları için idemama.com ekibine çok teşekkür ederim. Vermiş olduğunuz özveri 100 üzerinden 100!

Showbahis - Ateş Bey

Cnbcelogo

"Her marka ve tasarımcıya ulaşan ağ."

Kurumsal kimlik için tek çözüm ortağı idemama'yı tebrik ederim!

Orhan Mermer - Orhan Özsarı

Tek bir kişinin zevkine kalmaksızın, onlarca grafiker ve tasarımcının görüş bildirmesi çok güzel.

Düzgünsoy Mühendislik - Nuri Düzgünsoy

Milliyetlogo

"KOBİ’lere tasarım desteği..."

Bu mutlu tabloda siz de olmak istemez misiniz?

Projenizi başlatın.

Şirket kurulumu sırasında en önemli adımlardan biri olan marka ismi oluşturma konusunda bir çok tasarımcıyla birlikte bu kadar hızlı bir çalışma olanağı sunduğu için idemama'ya teşekkür ederiz.

Abdullah Ulusoy

Sabahlogo

"KOBİ’lere ucuza reklam."

Daha öncede çalıştığım ve memnun kaldığım idemama.com'a çok teşekkür ediyorum. Bu kadar fazla profesyonel tasarımcı ile çalışabileceğim tek mecra idemama olması nedeniyle, her ihtiyacım olduğunda yanımda olduğunu bilmek çok güzel.

Lavilux - Uğur Kangallı

Süper bir hizmet. Çok yoğun birisi olarak bana çok yardımcı oldu. Bir tasarımcı ile oturup günlerce vakit harcayamadığım için bu işi bir türlü yapamıyordum. Bunu internet üzerinden denemek istedim ve herşey süper gitti ve tamamlandı. Bütün tasarımcı arkadaşların emeklerine sağlık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum emekleri için.

Universal Machinery Group - Şenol Baysal

Ekonomistlogo

"Tasarımcı ile şirketi buluşturan platform."

Gayet pratik ve gerçekten çok değişik fikirlerin çıkabildiği bir ortam.

Ankaderm Kozmetik - O. Tanrıkulu

idemama.com, birçok tasarım sunan ve anlayışlı müşteri hizmetleri ile firmaları tasarım aşamasında strese sokmayan güzel bir platform. Başarılarının devamını diliyorum.

Kanallar Elektrik Makinaları - Çağdaş Kanal

Postalogo

"Markalaşmak isteyen herkes bu siteye üye olabilir."

Başlangıçta ne gerek var diye düşünürken tüm girişimcilerin faydalanabileceği AVANTAJLI bir site olduğunu gördük. Çok teşekkürler! Herkese tavsiye ederim, paranız cebinizde kalır...

Unfesta - Yılmaz Bey

Her tasarım sürecine giren profesyonele şiddetle öneriyorum.

Bir tasarım süreci için, en sağlıklı yöntemin başarılı tasarımcılar arasında bir beyin fırtınası sonucu ortaya çıkan ürünler olduğu kanaatindeydik. idemama.com tecrübemiz buna harika bir örnek oldu... Her tasarım sürecine giren profesyonele şiddetle öneriyorum. Bunun yanında sitenin kullanım kolaylığı, süreçlerin oturmuşluğu, tasarımcıların kalitesi ile gerçekten harika bir deneyim. Tasarımcımız hem profesyonelliği, pozitif yaklaşımı, iletişimi, hem de yetenekleriyle bu sürece apayrı bir güzellik kattı. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Çok çok teşekkürler. Başka projelerde görüşmek dileğiyle.

Yonga Teknoloji - Afşin Özpınar

Marketingturkiyelogo

"Bir brief’e 100 tasarım!"

Tekrar kullanmayı düşündüğümüz mükemmel sistem!

Özgür Barut

Öncelikle böyle bir site kurarak bizim gibi firmalara daha profesyonel hizmet alımı gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu siteyi kuran, kurulumunda ve hali hazırda çalışan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederiz. Seçmiş olduğumuz tasarımcımıza yeteneğinden dolayı ve bize göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederim.

Quality Türk - Mustafa Hoş

Dunyalogo

"KOBİ’lerle tasarımcılar burada buluşuyor."

Onlarca reklam yazarına böyle bir platformdan ulaşmak, yüzlerce isim çalışmasından seçim yapabilmek hakikaten büyük imkan ve büyük bir kolaylık. Emeği olan herkese, özellikle tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

Murat Kurt

idemama.com'a böyle imkanı bizlere sunduğu için teşekkür ederiz. Ayrıca böylesine kıymetli ve işinde profesyonel tasarımcılarla karşılaştığım ve işlerinin en iyisini yaptıkları için teşekkür derim. İyi ki varsınız!

Tercih Tur - Gökmen Bey

Webrazzilogo

"...her seviyede bütçe için tasarımcıya ulaşma imkanı sunuyor."

Birçok tasarımcının yer aldığı idemama'da, birçok tasarımcı sayesinde farklı fikirlerin ve görüşlerin beklediğinizden daha iyi bir tasarımla karşılaşarak hayallerinizin ötesine geçmeniz an meselesi...

Kahvedengi - Emrah Ekmen

Farklı tarzları bir araya getiren, değişik bir site. Hayatı kolaylaştırması ve tüm kobilere fırsat sunması mükemmel!

İlik Yapı - Halil İlik

Wiredlogo

"One of Turkey’s hottest startups"

Sorunuz mu var?

Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.

Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!

Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE