Merhaba

Biz, idemama’nın mamaları, yıllarca Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında çalıştık. Bir çok yerel ve uluslararası büyük markaya hizmet verdik, onların sektörlerinde farklılaşabilmeleri, rakipleri arasından sıyrılabilmeleri için iletişimin gücünü kullandık. Ve fark ettik ki iyi iletişim, yani “iyi tasarım” temellerine oturtulmuş, markanın ihtiyaçları, amaçları, hedef kitlesi, sektörün gereklilikleri ve konvansiyonları göze alınarak yapılan iletişim sadece bu büyük markaların sahip olduğu bir lüks olmamalı.

Biz diyoruz ki, “iyi tasarım herkesin hakkı”.

Her marka Türkiye’nin önde gelen ajansları ile çalışma ayrıcalığına sahip değil, ancak kendi segmentinde tanınmak, rakiplerinden ayrışmak, fark yaratmak ve iş hacmini büyütmek zorunda. İşte biz de tam bu noktada işi markalar ve ürünler için düşünmek ve üretmek olan profesyonel tasarımcılarla yeni ve taze fikirlere ihtiyaci olan markaları biraraya getirecek bir platform oluşturduk. Özgün fikirler için, özgür bir platform…

İyi tasarıma verdiğimiz önem aynı zamanda iyi tasarımcıya verdiğimiz değerden kaynaklanıyor. İyi tasarımcıların, tasarım profesyonellerinin emeklerine, eğitimine, yaratıcılığına ve meslekleriyle olan tutkulu ilişkilerine saygı duyuyoruz. Onların haklarının korunduğu, özgürce çalışabilecekleri bir platformda onların emeklerine en az bizim kadar saygı duyacak markalarla onları buluşturuyoruz.

Markaların tasarım ihtiyaçları çok farklı yönlerde olabilir. Broşürden radyo spotuna, kartvizitten logoya, fuar standından, web sayfası tasarımına kadar çok geniş yelpazeli bir proje listesi ve bu ihtiyaclara cevap verebilecek farklilikta tasarimci ağı oluşturduk. Projelerin fiyatını ve zamanlamasını belirlemeyi markalara bıraktık. Yeterli alternatif sayısına ulaşılmadığı durumda paralarını geri isteme veya proje süresini uzatma konularında da onlara seçim hakkı tanıdık.

Tüm yenilikçi markaların seçme ozgürlüğü, bütçe özgürlüğü,fikir özgürlüğü, zaman ve mekan özgürlüğü, tüm tasarım profesyonellerinin de hayallerindeki çalışma ortamı için idemama.com ‘u yarattık.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.