Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım yarışması başlatın
 • 2 Onlarca logo tasarımı gelsin
 • 3 En beğendiğinizi seçin

Referanslarımız

 • KURUM + Kurumsal Kimlik Çalışması projesini kazanan tasarım

  Arzu Çakmakçıoğlu - Kurum + Danışmanlık

  idemama.com konseptini çok başarılı bulduk. idemama'yı keşfetmeden önce bireysel girişimler ile "kurumsal kimlik" çalışması için teklifler almış, görüşmeler yapmıştık. Ancak hiçbiri içimize sinmemişti. Bol seçenekli ve para iadeli seçeneğiniz tam ...

 • Madencilik Şirketimize Logo projesini kazanan tasarım

  Sait Uysal - Spil Madencilik

  Projemiz için beklediğimizin üstünde tasarım aldık. Karar verirken açıkçası zorlanmadık değil, fakat beklentilerimizi karşılayacak ve firmamızın imajına yardımcı olacak bir tasarım aldık. Süreçler konusunda da herhangi bir sorun yaşamadık, her des...

 • Ben derim ki... sitesine yeni üye kazanım projesini kazanan tasarım

  Nedim Bey - benderimki.com

  Aklımdaki tasarım işini çok geniş tasarımcı ağı içerisinde yaptırma olanağı ve farklı çalışmaları görerek seçme şansı tanıması açısından çok güzel. Ayrıca baskı hizmetlerini de sunması işimizi kolaylaştırdı.

Kimler bizden bahsediyor?

basında idemama
 • kendimatbaam banner idemama tasarlasın, kendimatbaam.com bassın
 • destek patent banner idemama tasarlasın, Destek Patent tescilletsin
Giyim Logoları
Moda- Tekstil sektörü ülkemizde en hızlı büyüyen ve en çabuk dünya trendlerine uyum sağlayan iş alanlarından biridir. Moda ve tekstil alanında dünya markalarıyla yarışacak dev kurumların yanı sıra kaliteli üretim yapan pek çok kobi de hizmet veriyor. Hazır giyim alanında moda trendlerini takip ederken bu canlı sektörün bir parçası olarak çalışmak son derece heyecan verici. Peki, moda, tekstil alanında çalışan bir şirketin logosu nasıl olmalı? Moda logoları, tekstil logoları, giyim sektörü logoları ne gibi özellikler taşımalı? Size yol gösterecek ipuçlarımız var:

Giyim Logoları Nasıl Olmalı?
Giyim sektöründe hizmet verecek bir şirketin logosu öncelikle bu iş alanının temsil ettiği yaratıcılık alanına uygun olmalıdır.
Yaratıcı, etkileyici, dikkat çekici bir fikirle yola çıkmalıdır.
Moda dünyasındaki son trendleri yansıtmalı ama geçici bir trendin temsilcisi de olmamalıdır.
Üretilen malzeme ya da ürünü ifade eder detaylar içermelidir.
Tüketici ile onun aradığı özelliği anımsatacak renk ve detaylarla iletişim kurmalıdır.
Yalın, açık ama estetik olmalıdır.

Tekstil Sektörü Logosu Tasarımı Nasıl Yaptırılır?
Tekstil alanındaki kobilerin logo tasarımı konusunu mutlaka ciddiye almaları gerekir. Zira markanın etiketine yansıyan logosu müşterisi ile en güçlü bağı olacaktır. Yapılan araştırmalar da logonun özlelikle bu sektörde çok güçlü bir etkiye sahip olduğunu kanıtlıyor. Kobiniz için logo tasarlatmak üzere aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
idemama.com üzerinden bir logo tasarım projesi başlatın.
Projeniz için yarışan onlarca tasarımcının yaptıkları markanıza özel tasarımları inceleyin ve marka kimliğinize, hedef kitlenize, markanızın gelecek hedeflerine uygun olanları seçin.
Çok zaman kaybetmeden ulaşacağınız giyim sektörü logosu, size iş alanınızda güven, prestij ve kendini ifade etme fırsatı sunacaktır.
Dilerseniz proje başlatmadan önce idemama.com’da tamamlanmış projelere de göz gezdirebilirsiniz.

İdemama Logo Tasarımcıları Kimler?
Kobiler ile yetenekli tasarımcıları bir araya getiren online platform idemama.com, ülke genelindeki tüm profesyonel grafik tasarımcılara açıktır. Dolayısıyla logo tasarım, marka kimliği, katalog tasarımı, kurumsal kimlik, ambalaj üzeri etiket tasarımı, web tasarımı, marka ismi bulunması gibi alanlarda eğitimli, yetenekli, deneyimli ve üretken tasarımcılar idemama.com platformuna üye olarak markaların tasarım ihtiyaçlarını karşılamak üzere birbirileriyle yarışıyorlar.

Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.
Yepyeni kazanç kapınız idemama market
pek yakında yayında!
Logolarınızı şimdiden yükleyin, ilk siz kazanın...
LOGO YÜKLE