Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca gazete ilanı tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • Max m s8.jpg?ixlib=rails 4.2

  Murat Tosun - maximis.com

  İdemama süper bir platform! Tasarımcı ile tasarıma ihtiyacı olanı bir araya getirebilmekte ve bu ikisine bir platform sunabilmektedir. Maximis.com ekibi olarak hem tasarımcımıza hem de İdemama'ya çok teşekkür ederiz.

 • Gezkapak.jpg?ixlib=rails 4.2

  Zeynel Kargın - Gez İnşaat

  Proje üzerinde çalışan bütün herkese teşekkür ederiz. Elinize , emeğinize sağlık.. İdemama.com ekibine de teşekkür ederiz.

 • Merisa.jpg?ixlib=rails 4.2

  İsa Kolay - Merisa Ormancılık

  Gerçekten çok başarılı bir site. Bu kadar kaliteli tasarım ve tasarımcılarla çalışacağımı düşünmüyordum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

idemama.com, firmanızın gazete ve dergi ilanı tasarımı ihtiyaçları için sizi profesyonel tasarımcılarla buluşturur. Burada başlatacağınız gazete ve dergi ilanı tasarımı yarışmalarına onlarca freelance grafik tasarımcı katılır. Onlarca size özel ilan tasarımı arasından en beğendiğinizi seçersiniz. Reklam, ilan tasarımlarınız için onlarca farklı alternatif hazırlanır. idemama.com'da tüm sektörler için ilan, reklam tasarlanır: otomotiv, gıda, mobilya, tekstil markası, inşaat, otel tanıtım tasarımları ve daha bir çokları... Türkiye'nin bir numaralı tasarım sitesi idemama.com , iyi tasarım herkesin hakkı sloganıyla özgün tasarım projeleri için firmaları profesyonel tasarımcılar ile buluşturur. 
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.