Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca eticaret tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • Resho.jpg?ixlib=rails 4.2

  REŞHO

  Öncelikle yardımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederiz. Siteniz tek kelimeyle yapıcı bir site. Kısıtlı zamanda güzel işler yapma açısından bize çok yardımı oldu. Umarız bundan sonraki çalışmalarımızdada tekrar görüşürüz .

 • B y k in aat fatura rnek.jpg?ixlib=rails 4.2

  Kerem Büyük - Büyük İnşaat

  Herşey zannettiğimden daha mükemmel oldu. idemama.com'un ve tasarımcımızın göstermiş olduğu ilgiden çok memnunuz. Tasarımcımızın tasarladığı kurumsal kimlik için de tebrik ediyorum.

 • Uzman turizim logo1.jpg?ixlib=rails 4.2

  Muharrem Güldemir - Uzman Turizm

  Bundan sonra bütün çalışmaları bu portal üzerinden gerçekleştiririm. Çok verimli oldu teşekkürler...

idemama.com, eticaret tasarımı ihtiyaçlarınız için sizi profesyonel dijital tasarımcılarla buluşturur.  Profesyonel dijital tasarımcılar uygun fiyata, size özel, bol alternatifli tasarımlar hazırlar. Buradaki web sayfası tasarım yarışmalarına onlarca farklı dijital tasarımcı katılır ve size özel onlarca tasarım alternatifi hazırlanır. Firmanıza ait özgün bir web sayfanız olur.
Eticaret sitesi nedir? 
Siteniz size/şirketinize ait bir iletişim ve satış noktasıdır. Bir eticaret sitesi ile, firmanızın/ürününüzün tanıtımını yapabilir, ürününüzün/hizmetinizin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilir, hizmetinizi daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. İnternet siteniz firmanızın duruşunu, vizyonunu, kimliğini yansıtır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız yada ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olurlar. Sitenizin tasarımı kurumsal kimliğiniz ile uyumlu, sade ve anlaşılır olmalıdır. Eticaret sitenizi hazırlarken özellikle şablon tasarımlardan uzak durmalı, markanıza özgü, özgün ve dikkat çekici bir tasarımı tercih etmelisiniz. Site hazırlanırken ziyaretçilerin site üzerinde kolayca yönlerini bulabilmeleri, satın alacakları ürünü kolayca ve vakit harcamadan satın alabilmeleri sağlanmalıdır.
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.