Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca el ilanı tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • Mh grup 01.jpg?ixlib=rails 4.2

  Erdem Bali - MH Grup Yapi İnşaat

  Harika bir iş çıkardınız. Bundan sonra tüm grafik çalışmalarımız için ilk adresimiz İDEMAMA olacak. Emeği geçen tüm grafiker arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz.

 • Untitled 3.jpg?ixlib=rails 4.2

  Hasan Hüseyin Günyüz – trendproje.com

  idemama ile tasarım işlerinde çalışmak gerçekten çok iyi bir fikir. 100 den fazla tasarım arasından istediğinizi seçebiliyor, her aşamada tasarımcıları isteklerinize göre yönlendirebiliyorsunuz. Tasarımı belirledikten sonra en zevkli kısım; tasarı...

 • Kon uk motor tasarim3.jpg?ixlib=rails 4.2

  Nurhan Konşuk - Konşuk Motor

  Öncelikle herhangi bir tasarım beğenmeyeceğimi düşünmüştüm ancak kendi istediklerim doğrultusunda tasarımlar geldi. Bu sırada idemama.com ile iletişimde olduğumuzu bilmek de çok güzeldi. Sorularımıza anında cevap alabildik. Bu sebeple idemama.c...

El ilanı nedir?
El ilanı firmanızı, ürününüzü tanıtmaya yönelik en etkin ve ucuz reklam yöntemidir. Firmanızı iyi bir el ilanı ile duyurabilir, müşterilerinizin ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Açılışınız, kampanyalarınız, avantajlarınız, ürünleriniz ile ilgili detayları duyurabilirsiniz. 

İyi bir el ilanı nasıl olmalıdır?
Tasarımı iyi ve dikkat çekici bir föy broşür ile tanınmanızı sağlar, akılda kalır, rakiplerinizden önce tercih edilmenizi sağlayabilirsiniz. Bu nedenle firmanızı iyi yansıtan, güven veren, baskısı ve tasarımı kaliteli bir föy broşür tercih etmelisiniz. Yakın çevrenize firmanızı tanıtmanın en etkili yolu olan el ilanı broşür mutlaka profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır.
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.