Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca davetiye tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • Babymall.png?ixlib=rails 4.2

  Bu kadar hızlı iş çıkartabileceğimizi düşünmemiştik... Fatih Taş - BabyMall

  Her şey için çok teşekkür ederiz. Yılbaşı öncesi bu kadar hızlı iş çıkarabileceğimizi düşünmemiştik ancak sayenizde 15 gün önceden işlemlerimizi hızla tamamlayabiliyoruz. Tekrar çalışmak üzere.

 • 4.jpg?ixlib=rails 4.2

  Herkese tavsiye ederiz... Murat Civan - Umay Eğitim Hizmetleri

  Gerçekten çalışma sistemi bakımından kusursuz bir sitedir. Herkese tavsiye ederiz.

 • Ih 00007.jpg?ixlib=rails 4.2

  Abdurrahim Aslan - İlme Hizmet Derneği

  Çalışma süresi boyunca katılan tüm tasarımcı arkadaşlarımızdan sizlerin vesilesiyle herbrine ayrı ayrı teşekkür ediyorum... Çalışmamız gayet güzel beğendik kazanan tasarimciyi tebrik ediyorum Sizlere de böyle bir ortam sağladığımız için de iDEMAMA...

Davetiye Tasarımı
Doğum günü partisi, yenidoğan bebek karşılama partisi, mezuniyet partisi, düğün, nişan gibi özel günler ya da dükkan, şirket açılışları için yapılan çağırmalara uygun davetiyeler çok şık, etkileyici ve prestijli sonuçlar verebilir. Şık davetiye tasarımları herkesin hayallerini süslese de genellikle etkileyici sonuçlara ulaşmak sadece davetiye modelleri inceleyerek varılacak bir sonuç değildir. Bu konuda uzman ellerden destek alarak etkileyici bir davetiye tasarımı yaptırabilirsiniz. Peki, etkileyici olduğu kadar amacına da uygun bir davetiye tasarımı nasıl yaptırılır? Tasarımcı için müşteriyi etkileyecek ve amaca hizmet edecek sonuçlara ulaşmak nasıl mümkün olur?

Güzel Bir Davetiye Tasarımı İçin Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Düğün davetiyesi, nikah davetiyesi, doğum günü partisi davetiyesi, mağaza açılışı davetiyesi gibi farklı konulara farklı tasarım özelliklerinde davetiye hazırlatmak gerekir.
Konuya uygun ama fazla ayrıntıyla göz yormayan davetiyeler her zaman daha etkileyicidir.
Açılış davetiyesi, parti davetiyesi, düğün davetiyesi gibi farklı amaçlar taşıyan davetiyelerin söz konusu aktivitenin yeri, saati gibi konularda bilgi vermek amaçlı hazırlandığını ve esas konunun yani vurgulanması gerekenin bu bilgiler olduğunu unutmayın.
Yaratıcı ve yenilikçi fikirlere açık olun.Mevsime özel ayrıntılar da davetiyenize keyif katabilir. 
Karışık ve çoklu renk kullanımı yerine birbiriyle uyumlu renk geçişlerini tercih edin.
Davetiye tasarımı kadar tasarımı gösterecek olan malzeme kalitesini de göz önüne alın. Zira her tasarım her kağıt çeşidi ve baskı tekniği ile aynı sonucu vermeyebilir.  

Davetiye Tasarımı İçin İdemama
Uygun fiyatlı davetiye tasarımları, size özel davetiye tasarımları, yaratıcı zihinlerden çıkan etkileyici davetiyeler kısacası hayalinizdeki davetiye tasarımı için birden fazla tasarımcıyla görüşmek en iyisidir. Ancak bireysel imkanlarınızla ülke genelinde yüzlerce tasarımcıya ulaşmanız, alanında uzman tasarımcılara danışmanız ya da hepsinin sizin için tasarım yapmasını sağlamanız pek olası değildir. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkan idemama.com üzerinden daha önce tamamlanmış olan davetiye projelerini inceleyebilir, yeni bir proje başlatabilir, hayalinizdeki tasarıma kolayca ulaşabilirsiniz.

idemama.com, katalog tasarımı, logo tasarımı, marka kimliği tasarımı, web sayfası tasarımı alanlarında size en iyi sonucu vermek üzere çok geniş bir deneyim, yetenek havuzuyla çalışır.
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.