• Yaranamayanlardan mısınız?
  24/10/2018
  PR size göre değil mi? Gazetecilere yaranamıyor musunuz? PR stratejilerini sosyal medya yönetiminde kullanmaya ne dersiniz?
 • Resmin neresine bakıyorduk?
  23/10/2018
  Geçen hafta Digitalzone 2018 konferansındaydık. Facebook’da tasarım ekip lideri olarak görev yapan Rıza Selçuk Saydam'ın konuşması bizim de büyük resime bir daha bakmamızı sağladı. Siz resmin neresine bakıyordunuz?
 • Marka ismi, marka olmanın yarısı...
  04/04/2018
  Marka isminiz ürününüzün başarısında büyük rol oynar. İyi bir marka ismi, hayatınızı çok kolaylaştıracaktır ancak isminizi seçerken dikkatlice düşünmeniz gerekir. İşte marka isminizi bulurken dikkat etmeniz gereken 5 şey...
 • Sanal Ofis Nedir? Ne İşe Yarar?
  03/04/2018
  Yeni bir iş kuruyorsanız ve ofisinizi dert ediyorsanız gelin bu yazıyı okuyun. Ofisin kirasıydı, stopajıydı, aidatıydı size çok fazla yük çıkartacağından korkuyorsanız sanal ofisler sizin için en uygun çözüm olabilir. Peki neymiş bu sanal ofisler?
 • Tescilsiz Marka, Tapusuz Ev Gibidir...
  17/01/2018
  Nasıl evinizi tapusuz bırakmıyorsanız, markanızı da tescilsiz bırakmayın. Markanızı/Şirketinizi rekabete ve kötü niyete karşı güvene alın. Nasıl mı yapacaksınız? Hadi içeri gelin. Her şeyi bir bir anlattık.
 • Belediye logosu bizim işimiz...
  04/04/2016
  Gaziantep Belediyesi'nin logosunun dudak uçuklatan fiyatının ve özgünlüğünün tartışıldığı bir haftaya başladık. Hatta pek çok ulusal gazetede bile bu konu haber oldu. Onlarca belediyemize logo tasarlamışken biz de bu konuya değinelim istedik.
 • Alo THY, Metropolis'e bir bilet lütfen...
  12/02/2016
  THY Pazar günü tüm dünyayı ekrana kilitleyen Super Bowl 50'nin maç öncesinde "Batman vs Superman" konseptli iki reklam yayınladı. Şu anda Türk televizyonlarında da görüntülenen reklam izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Neden mi? Hadi okuyun...
 • Harika bir logo tasarımı nasıl olur?
  27/01/2016
  Grafik tasarım gurusu Michael Bierut ve Vox'tan Joe Posner'in hazırladıkları bir videodan yola çıkarak logo sistemleri, iyi logolar, logo tasarımı hakkında ipuçları ve önemli bilgiler paylaşıyoruz. Logonuzu tasarlatmadan önce okuyun.