Tasarım yaptırmak çok kolay...

 • 1 Tasarım ihtiyacını belirle
 • 2 Yarışma başlat
  veya seçtiğin tasarımcıyla 1e1 çalış
 • 3 Onlarca afiş - poster tasarımı gelsin

Referanslarımız

 • 4.jpg?ixlib=rails 4.2

  İbrahim Karakaş - Karakaş Fide

  Tesekkur ederim hayal ettigim logo ve kurumsal kimlige sayenizde kavustum. idemama.com'u herkese tavsiye edecegimden emin olabilirsiniz :)

 • Koza%20alternat%c4%b0f.jpg?ixlib=rails 4.2

  Umur Fahri Körpe – EPS BETON

  Öncelikle bu sistemi kim düşündüyse onu tebrik etmek isterim. Çok değerli, başarılı ve faydalı bir fikir. Bunun yanında teorik olarak düşünülen bir fikirin pratikte de doğru uygulanması çok önemli. Burada hem düşüncenin hem de uygulamanın çok iyi ...

 • Meditravelist logo.jpg?ixlib=rails 4.2

  Özge Tekin - Medi Travel İst

  Tasarımcıların yaratıcılığı ve canlı destek hattınızın anında sorunlara çözümüyle, aldığım hizmetten %100 memnun kaldığımı belirtmek isterim. Teşekkürler.

idemama.com, firmanızın afiş - poster tasarımı ihtiyaçları için sizi profesyonel tasarımcılarla buluşturur. Burada başlatacağınız afiş - poster tasarımı yarışmalarına onlarca freelance grafik tasarımcı, grafiker, illüstratör katılır. Onlarca size özel afiş - poster tasarımı arasından en beğendiğinizi seçersiniz. Afiş - poster tasarımlarınız için onlarca farklı alternatif hazırlanır. idemama.com'da tüm sektörler için afiş - poster tasarlanır: otomotiv, restoran, gıda ürünleri, mobilya firması, tekstil markası, inşaat, otel tanıtım tasarımları ve daha bir çokları... Türkiye'nin bir numaralı tasarım sitesi idemama.com , iyi tasarım herkesin hakkı sloganıyla özgün tasarım projeleri için firmaları profesyonel tasarımcılar ile buluşturur. 
Bizi arayın

2 dakikada yarışma başlat,

onlarca tasarım gelsin.

Sorunuz mu var?
Numaranızı bırakın, tasarım danışmanımız sizi arasın.